• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Які наслідки, якщо не платити в банк?

вангую, что подписывая потребительский кредит Вы подписали согласие на присоединение к условиям банковского обслуживания. поэтому - проблема может быть...))
Щось із цієі опери в мене з отп банком...Відкрила документи а там таких шрифтом,що тільки в лупу роздивитися можна,написано між рядками по кредиту на техніку і про кредитну лінію банківську.Ну так сталося що платити перестала з жовтня місяця,бо гроші на лікування треба було....що буде те і буде.....А так платити чи ні,кожен сам вирішує для себе...люди дорослі....
 
Щось із цієі опери в мене з отп банком...Відкрила документи а там таких шрифтом,що тільки в лупу роздивитися можна,написано між рядками по кредиту на техніку і про кредитну лінію банківську.Ну так сталося що платити перестала з жовтня місяця,бо гроші на лікування треба було....що буде те і буде.....А так платити чи ні,кожен сам вирішує для себе...люди дорослі....
І я такої думки, що всі люди дорослі, і кожен відповідає за свої дії сам і тільки сам.
 
Щось із цієі опери в мене з отп банком...Відкрила документи а там таких шрифтом,що тільки в лупу роздивитися можна,написано між рядками по кредиту на техніку і про кредитну лінію банківську.Ну так сталося що платити перестала з жовтня місяця,бо гроші на лікування треба було....що буде те і буде.....А так платити чи ні,кожен сам вирішує для себе...люди дорослі....
Нужно кстати найти договор и посмотреть
 
Понятно, у меня также история курьер привозил, фотографировал и подписывала договор.

Давай начнем вместе, я с этого месяца тоже перестану кормить их. Хватит уже
І я вже місяць не годую їх, кредитка 26500к і десь в -3000к але мене це не хвилює, так як пдатила 2 роки по 1700 в пропасть, то я й віддала їм ті гроші вже давно.
 
Всім привіт. Мені потрібна порада по кредитній карті в альфа банку. Кредитний ліміт 33к. просрочки на даний момент немає, мінімальний платіж 3500 грн. У мене немає вже сил платити ( викидати гроші на вітер), саме на вітер, тому що у мене картка завжди в мінусі і кредит не погашається.
Підкажіть будь ласка, якщо я перестану платити є шанс, що вони через деякий час підуть на зустріч, і буде можливість закрити тільки тіло кредиту? І якщо подадуть в суд, (якщо я буду захищати свої інтереси з адвокатом), чи спише суд їхні скажені відсотки і зафіксує суму боргу до сплати?
P.S. У мене 14 МФО просрочки 4 місяці. Дзвінки мене вже не лякають.Хотіла закрити кредитку, але на даний момент 33к, не маю. А банк до просрочки я так розумію на зустріч не піде.
А які мфо скажіть і яке тіло і чи хтось знайшов рідних за цей час будь ласка
 
У меня был не погашенный кредит по "Привату",еще с 2011 года... Тишина... Про меня забыли...
 
У меня был не погашенный кредит по "Привату",еще с 2011 года... Тишина... Про меня забыли...
 
Дякую, Я теж так думаю, просто хотіла почути думку інших людей, які в такій же ж**і як я. У мене ще є можливість платити мінімальний платіж місяців три, але думаю що це немає ніякого сенсу, краще я ці гроші відкладу на щось корисне. А це як не як а 10500грн за три місяці.
А смысл Вам платить банку, если не платить мфо? Какая разница уже, какие коллекторы задалбывать будут? У них тактика одинаковая по работе с должниками, что у мфо, что у банков. Просто мфошики раньше долбить начинают.
 
А які мфо скажіть і яке тіло і чи хтось знайшов рідних за цей час будь ласка
Качай гроші, Мілоан, Глобал, Євро гроші, Маніфою, Зе кредит, Гоуфінгоу, Алекс, Кешбері, Кредит 7, Кредит каса, Є-кеш, Дінеро, Сос кредит, Манівео, с*ськи Лон, Є-гроші, Еквіфін не знаю хто це. Ого 18 шт. Тіло 117тис.грн А я думала 14 шт. Це я дивилася по кредитній історії .
Терор зробили Фін-форс їм продали с*ськи Лон, обзвонили тел. книгу, робили підміну номерів, дзвонили до батьків на роботу, і говорили людям всяку дурню. (Але я їм вдячна, мені після них столом на всіх всеодно)
Кешбері знайшли брата в інсті писали дурню під фото друзів типу я врозшуку і інше. Сестру походу ВК. писали її однокласникам, що вона взяла кредит, хоч вона ніколи їх не брала.
Кредитпромінвест розіслав колаж з фото з паспортом на мою стару роботу, що я аферистка, і у мене є дані сусідів і я на них беру кредит ( хто їм продав не знаю).
Після терору фінфорсу який тривав два чи три дні вже не памятаю, батьки і брат змінили номер телефону, більше ні про кого нічого не знаю, може просто ніхто не розповідає, за цей час сусіди не приходили і хай краще не йдуть. Всім сказала що це аферисти і я не приділах, правду знають тільки рідні. Якось так, якщо є помилки прошу вибачення.
 
Качай гроші, Мілоан, Глобал, Євро гроші, Маніфою, Зе кредит, Гоуфінгоу, Алекс, Кешбері, Кредит 7, Кредит каса, Є-кеш, Дінеро, Сос кредит, Манівео, с*ськи Лон, Є-гроші, Еквіфін не знаю хто це. Ого 18 шт. Тіло 117тис.грн А я думала 14 шт. Це я дивилася по кредитній історії .
Терор зробили Фін-форс їм продали с*ськи Лон, обзвонили тел. книгу, робили підміну номерів, дзвонили до батьків на роботу, і говорили людям всяку дурню. (Але я їм вдячна, мені після них столом на всіх всеодно)
Кешбері знайшли брата в інсті писали дурню під фото друзів типу я врозшуку і інше. Сестру походу ВК. писали її однокласникам, що вона взяла кредит, хоч вона ніколи їх не брала.
Кредитпромінвест розіслав колаж з фото з паспортом на мою стару роботу, що я аферистка, і у мене є дані сусідів і я на них беру кредит ( хто їм продав не знаю).
Після терору фінфорсу який тривав два чи три дні вже не памятаю, батьки і брат змінили номер телефону, більше ні про кого нічого не знаю, може просто ніхто не розповідає, за цей час сусіди не приходили і хай краще не йдуть. Всім сказала що це аферисти і я не приділах, правду знають тільки рідні. Якось так, якщо є помилки прошу вибачення.
А яке тіло качай гроші і чи вони щнайшли когось з рідних і яка просрочка
 
Качай гроші, Мілоан, Глобал, Євро гроші, Маніфою, Зе кредит, Гоуфінгоу, Алекс, Кешбері, Кредит 7, Кредит каса, Є-кеш, Дінеро, Сос кредит, Манівео, с*ськи Лон, Є-гроші, Еквіфін не знаю хто це. Ого 18 шт. Тіло 117тис.грн А я думала 14 шт. Це я дивилася по кредитній історії .
Терор зробили Фін-форс їм продали с*ськи Лон, обзвонили тел. книгу, робили підміну номерів, дзвонили до батьків на роботу, і говорили людям всяку дурню. (Але я їм вдячна, мені після них столом на всіх всеодно)
Кешбері знайшли брата в інсті писали дурню під фото друзів типу я врозшуку і інше. Сестру походу ВК. писали її однокласникам, що вона взяла кредит, хоч вона ніколи їх не брала.
Кредитпромінвест розіслав колаж з фото з паспортом на мою стару роботу, що я аферистка, і у мене є дані сусідів і я на них беру кредит ( хто їм продав не знаю).
Після терору фінфорсу який тривав два чи три дні вже не памятаю, батьки і брат змінили номер телефону, більше ні про кого нічого не знаю, може просто ніхто не розповідає, за цей час сусіди не приходили і хай краще не йдуть. Всім сказала що це аферисти і я не приділах, правду знають тільки рідні. Якось так, якщо є помилки прошу вибачення.
А взагалі нічого страшного тут не має, як я думала спочатку і брала ці довбані кредити для пролонхацій, не приємно, але не смертельно, дякую форуму він повернув мене до життя. А на людей, які хочуть показати себе дуже правильними і осудити мене, я навчилася не звертати уваги. Хай гуляють, ніхто не знає що їх чекає в майбутньому. І хто може опинитися на моєму місці. Я знаю одне, що все буде добре, у кожного з нас. І проблеми які вирішуються грошима, це зовсім не проблеми, а тимчасові труднощі.
А яке тіло качай гроші і чи вони щнайшли когось з рідних і яка просрочка
3 тис грн. Якщо чесно я за них, нічого не чула і даже не одного разу не бачила від них дзвінка, хоча номер на якому МФО, періодично включаю. Може комусь і дзвонили, мені просто можуть люди не казати.
 
Всім привіт. Мені потрібна порада по кредитній карті в альфа банку. Кредитний ліміт 33к. просрочки на даний момент немає, мінімальний платіж 3500 грн. У мене немає вже сил платити ( викидати гроші на вітер), саме на вітер, тому що у мене картка завжди в мінусі і кредит не погашається.
Підкажіть будь ласка, якщо я перестану платити є шанс, що вони через деякий час підуть на зустріч, і буде можливість закрити тільки тіло кредиту? І якщо подадуть в суд, (якщо я буду захищати свої інтереси з адвокатом), чи спише суд їхні скажені відсотки і зафіксує суму боргу до сплати?
P.S. У мене 14 МФО просрочки 4 місяці. Дзвінки мене вже не лякають.Хотіла закрити кредитку, але на даний момент 33к, не маю. А банк до просрочки я так розумію на зустріч не піде.
Запропонують реструктуризацію місяця через 2. У мене так було. З 17к виплачую 32к (без врахування попередніх оплат), по годилась по 900 грн на 3 роки, бо дурна була. Але вже виплачую вже, рік лишився і десь 10 к боргу. Але майте на увазі, вони зараз по надписам пішли.
 
Запропонують реструктуризацію місяця через 2. У мене так було. З 17к виплачую 32к (без врахування попередніх оплат), по годилась по 900 грн на 3 роки, бо дурна була. Але вже виплачую вже, рік лишився і десь 10 к боргу. Але майте на увазі, вони зараз по надписам пішли.
Я не працюю офіційно, і якщо буде напис я буду зносити в суді.
Я не працюю офіційно, і якщо буде напис я буду зносити в суді.
З 30 квітня я іду в просрочки, удачі мені. Будь що буде:saint:
 
Я не працюю офіційно, і якщо буде напис я буду зносити в суді.

З 30 квітня я іду в просрочки, удачі мені. Будь що буде:saint:
В мене ще був зарплатний проект в Альфа, тому я треба було викручуватися. Так, якщо робота неоф - вихід один, і це моніторити себе в реєстрах. Зараз добре підготуйтесь, попередьте родичів, знайомих, всі аккаунти видаліть/закрийте (в т.ч. і аккаунти гугл), додатки банківські теж (або видаліть, або закрийте доступ до контактів).
 
Не плачу по двох картках альфа банк з вересня минулого року. Шкодую що не припинила цей абсурд раніше. По одній карті з лімітом 38к платила близько 3к з 2018 року. Шлют листи, у вересні відкрили якусь нову, третю, картку і по ній теж рахують борг. Подальша взаємодія з ними лише через суд. Ні копійки не дам.
Подскажите как у вас с Альфой?
 
Подскажите как у вас с Альфой?
Я в альфу не плачу вже 5 місяців. Поки що нічого зі мною не сталося, раніше дзвонили кожен день, а зараз один раз в тиждень і то не завжди. Ну розумію що буде рано чи пізно ВП ну так вже буде, хай роблять. А так нічого страшного не має, нічим не відрізняються від МФО.
 
Я в альфу не плачу вже 5 місяців. Поки що нічого зі мною не сталося, раніше дзвонили кожен день, а зараз один раз в тиждень і то не завжди. Ну розумію що буде рано чи пізно ВП ну так вже буде, хай роблять. А так нічого страшного не має, нічим не відрізняються від МФО.
А у вас тело большое?
 
Назад
Угорі Унизу