• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Які у них будуть дії?

  • Автор теми Mits
  • Дата початку
  • Відповіді 43
  • Перегляди 5K

Mits

Форумчанин
Реєстрація
20 Кві 2021
Дописи
99
Реакції
34
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Mits не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Отримала сьогодні від них.Які дії будуть у них?
 

Вкладення

  • Screenshot_2021-07-13-12-00-22-526_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2021-07-13-12-00-22-526_com.viber.voip.jpg
    109.6 Кб · Перегляди: 336
Mits, пишите текстом, а не скрин! Текст не сложно же скопировать и вставить? Да?
 
Мені сьогодні погрожують що розішлють фото з паспортом. Вони дійсно таке роблять?
 
Оці реально дзвонять по всім. Була ще не досвідчена їх перших і закрила. Фото не присилали нікому
 
І Я писала скаргу. Тепер від них глухого , вже більше місяця.
 
Конченый коллектор. Написали мне на вайбер, после моего ответа сказали, что не верят и позвонили бабушке (номер я НЕ давала). Рассказала ей про все мои долги, какого-то черта.. Начала угрожать, что позвонит на место работы. А долг 4000 т. Просрочка 4-5 дней была.
 
Конченый коллектор. Написали мне на вайбер, после моего ответа сказали, что не верят и позвонили бабушке (номер я НЕ давала). Рассказала ей про все мои долги, какого-то черта.. Начала угрожать, что позвонит на место работы. А долг 4000 т. Просрочка 4-5 дней была.
Мені вони тільки погрожували у вайбері. Послав їх під три чорти. Так нікого поки і не знайшли, ну або мені не кажуть. Як мінімум ні батьків ні родичів ні друзів не чіпали. Але всяке може бути. Дані про місце роботи і номер телефона я залишав справжні, так ніразу і не зателефонували. Бабусі скажіть що то незрозумілі шахраї, або, краще правду, якщо у неї смартфон - поставте блокування на вхідні дзвінки з невідомих номерів, ну і бажано б вайбер їй видалити. Ну або на крайняк поміняйте їй номер телефону. Тому що якщо маєте більше МФО - вони почнуть кошмарити.
 
Назад
Угорі Унизу