• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Які у них будуть дії?

  • Автор теми Mits
  • Дата початку
  • Відповіді 43
  • Перегляди 5K
В мене просрочка 3 дня вчора прислали "
Доброго вечора! У зв'язку з тим, що Ви не внесли оплату вчасно у компанії Май Воллет, Ваш договір буде переданий в відділ по заборгованості. Зверніть увагу, що послуга пролонгації може бути автоматично відключена, і Вам доведеться вносити всю суму. Буде включений автодозвон по вашим контактними номерами, таким як: родичі, сусіди, колеги по роботі і так далі. Також буде внесена негативна запис в кредитну історію. Наслідки ми більш не несемо. Всього найкращого. Гарного дня."
Що робити?я в декреті, чоловік і батьки незнають.
 
В мене просрочка 3 дня вчора прислали "
Доброго вечора! У зв'язку з тим, що Ви не внесли оплату вчасно у компанії Май Воллет, Ваш договір буде переданий в відділ по заборгованості. Зверніть увагу, що послуга пролонгації може бути автоматично відключена, і Вам доведеться вносити всю суму. Буде включений автодозвон по вашим контактними номерами, таким як: родичі, сусіди, колеги по роботі і так далі. Також буде внесена негативна запис в кредитну історію. Наслідки ми більш не несемо. Всього найкращого. Гарного дня."
Що робити?я в декреті, чоловік і батьки незнають.
Сказать,как минимум, мужу.Валетты очень настырные .Звонят очень много.Они из тех ,кто наяривает даже в выходные дни.Часто шлют коллажи.Спустя 1.5 месяца ,так и не угомонились.А смс ,то такое....фuгня.Их будет ещё много.Просто расскажите родным и забейте пока...
 
В мене просрочка 3 дня вчора прислали "
Доброго вечора! У зв'язку з тим, що Ви не внесли оплату вчасно у компанії Май Воллет, Ваш договір буде переданий в відділ по заборгованості. Зверніть увагу, що послуга пролонгації може бути автоматично відключена, і Вам доведеться вносити всю суму. Буде включений автодозвон по вашим контактними номерами, таким як: родичі, сусіди, колеги по роботі і так далі. Також буде внесена негативна запис в кредитну історію. Наслідки ми більш не несемо. Всього найкращого. Гарного дня."
Що робити?я в декреті, чоловік і батьки незнають.
Нічого не робіть.Можуть запропонувати тіло.По дзвінкам не турбують.Мій договір передали вже факторингу.Зараз домовляюсь за реструктуризацію.
 
Фото с паспортом разослали типа я розыске и все
тоже самое, фото с паспортом в вайбер на 5 день просрочки
Нічого не робіть.Можуть запропонувати тіло.По дзвінкам не турбують.Мій договір передали вже факторингу.Зараз домовляюсь за реструктуризацію.
та турбують вони еще так, Май Воллет вообще бесконечно звонят, грубят, рассылают всем подрят твои данные паспортные всему окружению, с ними вообще не реально разговаривать. ОНИ Отбитые на всю голову(( хуже даже Топ кредита и Гроши всим
Отримала сьогодні від них.Які дії будуть у них?
отправят фото с паспортом в руках, скаченое с личного кабинета Май Воллет всем кого найдут, в основном дальним контактам, типа соседей, одноклассников. напишут что вас разыскивают, что должны деньги. потом будут обзванивать. рассылку фото присылают на вайбер с левых номеров. потом вечные обзвоны, им плевать на все. потом продают калам с КредитНет, те еще хуже
Нічого не робіть.Можуть запропонувати тіло.По дзвінкам не турбують.Мій договір передали вже факторингу.Зараз домовляюсь за реструктуризацію.
они вам дали реструктуризацию? интересно, впервые слышу. на какой срок разбили?
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу