• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Якщо отримувач кредиту помер...

Ирина77

Форумчанин
Реєстрація
19 Чер 2019
Дописи
50
Реакції
11
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ирина77 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. У мене така ситуація: тиждень тому помер мій тато. У нього був кредит в Пумб. Хочу тепер їх повідомити. Як це правильно зробити. І він же мабуть був застрахований, коли давали кредит... Де дізнатися чи можлива якась виплата? Дякую за інфо.
 
Доброго дня. У мене така ситуація: тиждень тому помер мій тато. У нього був кредит в Пумб. Хочу тепер їх повідомити. Як це правильно зробити. І він же мабуть був застрахований, коли давали кредит... Де дізнатися чи можлива якась виплата? Дякую за інфо.
Примите мои соболезнования. Прежде всего сходите в отделение с документами. У меня крестный когда умер, его кредит заморозили и жена выплачивала как наследник, но у него страховки не было. А если есть страховка,то она должна перекрыть кредит. В любом случае нужно идти в банк.
 
Якщо ви вступаєте в спадщину то успадковуєте і кредит, якщо ні то ніхто нічого не платить. Можна не вступати в спадщину зараз, почекати закінчення строку позовної довності і тоді вступити
 
Якщо ви вступаєте в спадщину то успадковуєте і кредит, якщо ні то ніхто нічого не платить. Можна не вступати в спадщину зараз, почекати закінчення строку позовної довності і тоді вступити
В спадщину ніхто не вступає. Все майно на мамі( у неї також кредити і мікрозайми).
 
Можна не вступати в спадщину зараз, почекати закінчення строку позовної довності і тоді вступити
в такому разі спадкоємці пропустять шестимісячний строк
В спадщину ніхто не вступає. Все майно на мамі( у неї також кредити і мікрозайми).
тоді нічого не робити. Якщо мати(дружина померлого) не давала згоди на цей кредит,банку буде важко довести, що гроші бралися в інтересах родини .
 
Останнє редагування:
в такому разі спадкоємці пропустять шестимісячний строк
Ну і що? Відновлять право на спадщину через суд. Тут треба рахувати, яке майно успадковується і яка сума кредиту
 
Доброго дня. У мене така ситуація: тиждень тому помер мій тато. У нього був кредит в Пумб. Хочу тепер їх повідомити. Як це правильно зробити. І він же мабуть був застрахований, коли давали кредит... Де дізнатися чи можлива якась виплата? Дякую за інфо.

Зобов'язання по поверненню кредиту входять до складу спадщини, тобто до спадкоємців переходить обов'язок сплати за кредитом, але ця сума обмежується вартістю майна, отриманого в спадок (стаття 1282 ЦК України). Якщо Ви успадкували майно вартістю в 1000 грн. та кредит в сумі 5000 грн., то більше ніж 1000 грн. не маєте сплачувати. Якщо спадкове майно відсутнє, то зобов'язання за кредитом припиняється.
 
В спадщину ніхто не вступає. Все майно на мамі( у неї також кредити і мікрозайми).
Ну і все, занесіть копію св про смерть в банк, нехай розбираються покриє страховка чи ні. Немає спадкоємця, то ніхто їм нічого платити не буде. Бачила подібні рішення по приват банку, де їх суд нах*р послав.
 
Доброго дня. У мене така ситуація: тиждень тому помер мій тато. У нього був кредит в Пумб. Хочу тепер їх повідомити. Як це правильно зробити. І він же мабуть був застрахований, коли давали кредит... Де дізнатися чи можлива якась виплата? Дякую за інфо.
Співчуваю вам. Тримайтеся.
 
це зайві проблеми і не завжди позитивні рішення суду.
Ну так треба думати, рахувати чи стоїть шкурка вичинки. Вступала в спадщину через суд на майно двоюрідної бабусі, так довелося побігати, щоб довести родство, але все ок, 4 гектари землі успадкувала
 
Ну так треба думати, рахувати чи стоїть шкурка вичинки. Вступала в спадщину через суд на майно двоюрідної бабусі, так довелося побігати, щоб довести родство, але все ок, 4 гектари землі успадкувала
як юрист я нікому не раджу спеціально пропускати строк для прийняття спадщини ,оскільки є чітко визначені поважні причини пропуску ,до яких дослухається суд.
 
Доброго дня. У мене така ситуація: тиждень тому помер мій тато. У нього був кредит в Пумб. Хочу тепер їх повідомити. Як це правильно зробити. І він же мабуть був застрахований, коли давали кредит... Де дізнатися чи можлива якась виплата? Дякую за інфо.
Навіть якщо була страхівка, не всі смертельні/нещасні випадки попадають під страхівку.
Берете довідку про смерть і йдете у відділення. А вони вже зі страховою компанією зв'язуються.
Точно з моменту смерті перестають нараховувати відсоток, а далі залежить від випадку страхового.
 
Доброго дня. У мене така ситуація: тиждень тому помер мій тато. У нього був кредит в Пумб. Хочу тепер їх повідомити. Як це правильно зробити. І він же мабуть був застрахований, коли давали кредит... Де дізнатися чи можлива якась виплата? Дякую за інфо.
У мене в подруги помер тато, йому залишилося пару платежів зробити, то по крила страховка.
 
Доброго дня. У мене така ситуація: тиждень тому помер мій тато. У нього був кредит в Пумб. Хочу тепер їх повідомити. Як це правильно зробити. І він же мабуть був застрахований, коли давали кредит... Де дізнатися чи можлива якась виплата? Дякую за інфо.
спадкове майно є ?
 
Зобов'язання по поверненню кредиту входять до складу спадщини, тобто до спадкоємців переходить обов'язок сплати за кредитом, але ця сума обмежується вартістю майна, отриманого в спадок (стаття 1282 ЦК України). Якщо Ви успадкували майно вартістю в 1000 грн. та кредит в сумі 5000 грн., то більше ніж 1000 грн. не маєте сплачувати. Якщо спадкове майно відсутнє, то зобов'язання за кредитом припиняється.
Добрый день.подскажите,пожалуйста,у девочки с работы умерла бабушка.бабушка по решению суда выплачивала привату с пенсии.сумма большая, они не знали про суд,им присудили 70 тысяч.решения суда у них нет и они хрдили в суд,суд сказал,что и у них его нет.таперь,если эта девочка вступит в наследство( наследство небольшой дом с печным отоплетием и приусадебный участок),она должна продолжать погашать этот долг? Осталось погашать много. И можно ли как-то отморозиться,или приват узнает сам,что она вступила в наследство? И могут ли они без ее ведома перекинуть погашение этого кредита на нее и прислать на работу решение об удержании с ее зарплаты?? А вот вы писали,что сумма долга не может быть выше суммы майна,которое досталось.но это надо вызывать оценщика и все официально делать.и что судится,что они больше не должны платить,чем оценит оценщик или обращаться в банк? Дом оценят точно меньше 70 тысяч.
 
Панда), добрый день, не понял с решением - бабушка не знала о решении или наследники не знали? В реестре решение есть? смотрели?
 
Панда), добрый день, не понял с решением - бабушка не знала о решении или наследники не знали? В реестре решение есть? смотрели?
Бабка знала и по решению суда удерживали с пенсии. Это не в этом году.им не приходили ни повестки,ни решения,узнали,когда пенсиооный стал меньше пенсии перечислять,ходили в суд наш,в суде сказали,что у них нет такого решения суда. Но сейчас интересует,если в наследство вступят,приват найдет сам этого наследника и пришлет на работу,чтоб с зарплаты удерживали??
 
Бабка знала и по решению суда удерживали с пенсии. Это не в этом году.им не приходили ни повестки,ни решения,узнали,когда пенсиооный стал меньше пенсии перечислять,ходили в суд наш,в суде сказали,что у них нет такого решения суда. Но сейчас интересует,если в наследство вступят,приват найдет сам этого наследника и пришлет на работу,чтоб с зарплаты удерживали??

Так может там исполнительная надпись нотариуса была? Было решение суда, а в суде его нет - так не бывает. Даже если суд "пропотерял" дело (что само по себе ЧП) в д-3 (внутренняя электронная база данных суда) должен быть его текст, а пропавшее дело суд обязан восстановить. Тут что-то не вяжется. Или другой суд рассматривал дело или решения не было, исполнялась надпись. Рекомендую Вашей девочке это выяснить, это важно.

Касательно приватбанка - у него есть 2 пути - либо требовать замены стороны в исполнительном производстве (вот почему важно понимать что находится на исполнении), либо предъявлять требования к наследникам. На это у банка есть 6 месяцев с дня, когда банк узнал о принятии наследства либо о выдаче свидетельства о праве на наследство (ст. 1281 ГКУ). И 1е и 2е делается в судебном порядке с вызовом сторон. В "автомате" на сегодня ничего не происходит. Оценка имущества будет производится на стадии выдачи нотариусом свидетельства о праве на наследство
 
Назад
Угорі Унизу