• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Якщо прострочка по кредиту більше двох років, що пропонують МФО?

Onyschuck1

Читач
Реєстрація
20 Січ 2023
Дописи
9
Реакції
1
Бали
128
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Onyschuck1 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Неінформативний заголовок
У Кого є просрочки більше року два у декількох МФО або більше, як ви живете, що вам пропонують звонілки? Що думаєте робити і тд.
У мене 28 МФО 2роки прострочок. Шлють листи іноді дзвонять. Було 2 ВП з яких одне закрито по причині не платоспроможності і відсутності майна.
 
У Кого є просрочки більше року два у декількох МФО або більше, як ви живете, що вам пропонують звонілки? Що думаєте робити і тд.
У мене 28 МФО 2роки прострочок. Шлють листи іноді дзвонять. Було 2 ВП з яких одне закрито по причині не платоспроможності і відсутності майна.
А ви як прожили два роки?)?
Так і всі інші.
Не зациклюються на кредитах,а вирішують проблеми по мірі їх поступання.
 
В мене 7 судов и 6 ИП за 2 года.Некоторые шараги после года предлогали тело,но не все.Не очень радужно,но как есть.
 
Просрочки від початку війни. Шараг овер мільйон, здається таких рекордсменів, як я тут навіть немає… близько 45! Загальна сума заборгованості 450К! Просто в один момент перестала платити і все, на телефоні поставила заглушку з незнайомих номерів. Іноді пишуть на Вайбер, іноді смс, іноді на електронну пошту. Перестала платити та пролонгувати від слова ВЗАГАЛІ! І почала жити нормально, зарплати почало вистачати на все навіть відкласти вдається. Іноді це вганяє в якусь депресію, але потім згадаю, що вся ця канітєль вийшла через те, що я просто брала кредити, шоб перекрити % і мені стає легше.
 
У Кого є просрочки більше року два у декількох МФО або більше, як ви живете, що вам пропонують звонілки? Що думаєте робити і тд.
У мене 28 МФО 2роки прострочок. Шлють листи іноді дзвонять. Було 2 ВП з яких одне закрито по причині не платоспроможності і відсутності майна.
Я думав що виконавці приїжають додому описують то майно що є там інструмент техніку яку можна вилучати
 
Я думав що виконавці приїжають додому описують то майно що є там інструмент техніку яку можна вилучати
Потрібно ще довести що то ваше майно) Так що "труси" не заберуть. Тай пртїзжати вони можуть за рішенгям суду, але якщо на вас не зареєстровано майна...то вони в прольоті
 
Пропонують тіло, тіло плюс невеликий відсоток. Якби були зайві гроші, то закрив б вже давно.
 
У Кого є просрочки більше року два у декількох МФО або більше, як ви живете, що вам пропонують звонілки? Що думаєте робити і тд.
У мене 28 МФО 2роки прострочок. Шлють листи іноді дзвонять. Було 2 ВП з яких одне закрито по причині не платоспроможності і відсутності майна.
Причина не платоспроможності це відсутність офіційного працевлаштування чи щось інше?
 
Просрочки від початку війни. Шараг овер мільйон, здається таких рекордсменів, як я тут навіть немає… близько 45! Загальна сума заборгованості 450К! Просто в один момент перестала платити і все, на телефоні поставила заглушку з незнайомих номерів. Іноді пишуть на Вайбер, іноді смс, іноді на електронну пошту. Перестала платити та пролонгувати від слова ВЗАГАЛІ! І почала жити нормально, зарплати почало вистачати на все навіть відкласти вдається. Іноді це вганяє в якусь депресію, але потім згадаю, що вся ця канітєль вийшла через те, що я просто брала кредити, шоб перекрити % і мені стає легше.
Я на форумі не довго,читаю Вас ,заспокоюю себе,бо проблеми теж маю чималі,але я ведусь на їх дзвінки,наприклад є оде МФО де я брала 6тис нарахували 26тис з відсотком,почались залякування,виплатила 8.якогось списання від них немає,а навпаки требують і требують ,як з цим справитись
 
Я на форумі не довго,читаю Вас ,заспокоюю себе,бо проблеми теж маю чималі,але я ведусь на їх дзвінки,наприклад є оде МФО де я брала 6тис нарахували 26тис з відсотком,почались залякування,виплатила 8.якогось списання від них немає,а навпаки требують і требують ,як з цим справитись
Шліть їх всіх у ср@ку.
 
Я на форумі не довго,читаю Вас ,заспокоюю себе,бо проблеми теж маю чималі,але я ведусь на їх дзвінки,наприклад є оде МФО де я брала 6тис нарахували 26тис з відсотком,почались залякування,виплатила 8.якогось списання від них немає,а навпаки требують і требують ,як з цим справитись
Я просто в один день почала їх ігнорувати і все) спілкуватись з ними - наносити шкоду своєму ментальному здоров’ю. Тим більше рано чи пізно це вирішиться, чи через суд, чи ще якось. Рідним і собі Ви потрібні здорові, усміхнені і позитивні. А вимагати вони будуть весь час поки Ви будете задовольняти їх вимагання. По суті вони аж нічого не можуть Вам зробити.
 
По деяким 5й рік пішов. зніс 4 внн але гроші повертати ось тільки взявся, чекаю останній виконавчий лист (з 4х) і вірю в Україну =) соскредіт та швидкогроші за пів тіла пропунували (тіла 3900 та 2800) заманливо але мфохам не повезло знову, у мене робота більше року в простої (на заводі) тому вільного ресурса на них не вистачає, якщо зачекають кращих часів то буде їм щастя, якщо не попадуть у немилість своїми затупами. А стосовно дзвінків - якщо хтось і потурбує (свіжі падавани звонарів) то це або через інших людей яких шукають, або догнавши "шо до чого" бажають гарного дня і йдуть в pending =)) поки не знищимо кляту русню витрачати ефірний час на шараги просто не має змоги, і по внн затягнув з поверненням коштів, але діло йде до розвязки... якщо повернуть кошти стягнуті за рік (30К) 4 факторингові... без проблем, а рішення 4х судів про визнання нап. нот. таким що не підлягає виконанню на руках, то можливо й "молодшим" перепаде бистріше якась кістка... Живіть спокійно і плануйте стратегічно як їх будете "долати" і не ведіться на макарони що звучать з телефону, устами молодих мфошних адептів =)
\
 
У мене сама молода просрАчка з 2016 року..а так..ще є 2015, 2011, 2008 і 2003 року :sarcastic: Класно живу:luboff::баян:І вам раджу так само))
 
У Кого є просрочки більше року два у декількох МФО або більше, як ви живете, що вам пропонують звонілки? Що думаєте робити і тд.
У мене 28 МФО 2роки прострочок. Шлють листи іноді дзвонять. Було 2 ВП з яких одне закрито по причині не платоспроможності і відсутності майна.
У мене за 3 Роки залишились в основному тільки ВП, поки не займаюсь, так як не в Україні. З 18МФО залишились 5 ВП, але прикол в тому, що я позакривали інші, а в кредитній історії вони значаться як відкриті. Зайшла, подивилась...в шоці залишилась якщо чесно
 
У мене за 3 Роки залишились в основному тільки ВП, поки не займаюсь, так як не в Україні. З 18МФО залишились 5 ВП, але прикол в тому, що я позакривали інші, а в кредитній історії вони значаться як відкриті. Зайшла, подивилась...в шоці залишилась якщо чесно
І що виконавча ніразу до вас не навідувалася?
 
Назад
Угорі Унизу