• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Є-Гроші .починають телефонувати з перших днів ?

  • Автор теми tattifas
  • Дата початку
  • Відповіді 5
  • Перегляди 761

tattifas

Форумчанин
Реєстрація
2 Січ 2023
Дописи
204
Реакції
10
Бали
168
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
tattifas не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Як себе поводять в перші дні ?сьогодні дата оплати .хочу розуміти з якого дня почнуть мене діставати
 
Як себе поводять в перші дні ?сьогодні дата оплати .хочу розуміти з якого дня почнуть мене діставати
Ну тут не "Битва екстрасенсів")
У всіх по різному)
У когось відразу,у когось ніколи))
 
У мене були спокійні преспокійні. дзвонила якась бабуля один раз на 4 дні і все. А комусь пopнo колажі малювали.
 
Як себе поводять в перші дні ?сьогодні дата оплати .хочу розуміти з якого дня почнуть мене діставати
В мене 10 днів тиша була , потім звінок чому нема оплати у вас був час сплатити і наїхали , але потім блок , зміна номера , я пережила це , так швидко час летить, вже півроку пройшло почала сплачувати тіло їм , все це неприємно шок і тд , але все минає .
 
Є гроші телефонували тільки мені , а коли продали преміум активу , то ці кали через кілька днів обдзвонили мою рідню. Дядькові , його жінці , моєму татові прислали моє фото з паспортом і написали - борг 60 000 (брала 5500)
 
Назад
Угорі Унизу