• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Є Гроші продали на 5ʼятий день прострочення кредитпромінвесту під час кредитних канікул

  • Автор теми srx2007
  • Дата початку
  • Відповіді 16
  • Перегляди 1K

srx2007

Читач
Реєстрація
10 Бер 2022
Дописи
10
Реакції
0
Бали
276
UAH
0.00
srx2007 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Назва теми говорить за себе. Сьогодні до 18.00 була домовленість оплатити. О 14.00 коли планував сплатити - побачив повідомлення про продаж. А менеджер пропав та видалив вайбер. Не розумію навіщо, якщо я сплатив половину раніше і сьогодні планував доплатити…

У когось було таке? Дякую
 

Вкладення

  • IMG_6394.jpeg
    IMG_6394.jpeg
    93.4 Кб · Перегляди: 195
  • IMG_6393.jpeg
    IMG_6393.jpeg
    97.8 Кб · Перегляди: 183
Похоже воши все, есть звоночки. Передают договора.
И на сайт нельзя авторизироваться люди пишут в чате.
 
Всем привет! Такая же ситуация и компания которой продали на связь не выходит, просрочки не было через два дня оплата, с трудом дозвонилась до эгроши в итоге ответ вы больше не наш клиент связывайтесь с топ1, второй день не могу к ним дозвонится, писала на почту также глухо что с ними делать не знаю
 
Всем привет! Такая же ситуация и компания которой продали на связь не выходит, просрочки не было через два дня оплата, с трудом дозвонилась до эгроши в итоге ответ вы больше не наш клиент связывайтесь с топ1, второй день не могу к ним дозвонится, писала на почту также глухо что с ними делать не знаю
топ 1 - це ті ж самі егроші
 
топ 1 - це ті ж самі егроші
Хит сезона что они говорят пролонгация как в эгроши недоступна, за два дня я дозвонилась к ним вот буквально только что сказали чтоб обращалась завтра к ним в день оплаты посмотрим что будет завтра
 
Хит сезона что они говорят пролонгация как в эгроши недоступна, за два дня я дозвонилась к ним вот буквально только что сказали чтоб обращалась завтра к ним в день оплаты посмотрим что будет завтра
А зачем вам пролонгация?
 
З евоші теж приколи , брав 13500 накрутили до 31100 . А там саме цікаве що договір на 30 днів і типу вони не мають права нараховувати нічого після цього сроку . Нікому не продавали але рідних трішки позай***ували)
 
З евоші теж приколи , брав 13500 накрутили до 31100 . А там саме цікаве що договір на 30 днів і типу вони не мають права нараховувати нічого після цього сроку . Нікому не продавали але рідних трішки позай***ували)
Только что отправила заявление про отзыв согласия на обработку персональных данных сейчас пишу дальше по структурам не люблю когда ведут себя так как гамнюки
 
Только что отправила заявление про отзыв согласия на обработку персональных данных сейчас пишу дальше по структурам не люблю когда ведут себя так как гамнюки
Свята простота. Це ніколи не працювало
 
Только что отправила заявление про отзыв согласия на обработку персональных данных сейчас пишу дальше по структурам не люблю когда ведут себя так как гамнюки
Так это не работает. Они когда звонят по окружению или группы создают в Вайбере не представляются. Поэтому им абсолютно все-равно на структуры) к сожалению)
 
Техніка сніжинки реально саме діюче в цій ситуації , бо інші варіанти такі як переговори ітд користі геть зовсім не приносять . Що саме з власного досвіду спрацювало , це накопичити кошти і просто телефонувати їм першим , донести те що гроші на тіло є а якщо впираються то знову ігнор на місяць . Як показала практика багато хто з МФО після погроз судів ітд пишуть типу віддайте що взяли будь ласка . От як будуть вести себе евоші ще не знаю , бо ці якісь вперті )
 
Техніка сніжинки реально саме діюче в цій ситуації , бо інші варіанти такі як переговори ітд користі геть зовсім не приносять . Що саме з власного досвіду спрацювало , це накопичити кошти і просто телефонувати їм першим , донести те що гроші на тіло є а якщо впираються то знову ігнор на місяць . Як показала практика багато хто з МФО після погроз судів ітд пишуть типу віддайте що взяли будь ласка . От як будуть вести себе евоші ще не знаю , бо ці якісь вперті )
У вас є якісь оновлення по цим є вошам?
 
У вас є якісь оновлення по цим є вошам?
Сніжинка , попали ці негідники в кінець черги ! При договорі на 30 днів хочуть з 13 38 і пропонують закрити за 29 😂
На данний момент нема від них ні смс нічого , а на телефонні я не відповідаю !
 
Назад
Угорі Унизу