• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

єврогроші...і дзвінки до родичів

  • Автор теми oli4ka
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 2K

oli4ka

Форумчанин
Реєстрація
12 Кві 2020
Дописи
70
Реакції
24
Бали
133
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
oli4ka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім доброго дня....цікавить чи єврогроші дзвонять до родичів сусідів друзів....мтжливо уу когось вже було таке...поділіться
 
Звонять усім...5 місяців прострочка...сестра раз послала то не звонили.А це знову почали...
 
Всім доброго дня....цікавить чи єврогроші дзвонять до родичів сусідів друзів....мтжливо уу когось вже було таке...поділіться
Если найдут номера - будут звонить.
Если всё окружение будет слать их в дальний поход - ярость их уйдёт и будут звонить пару раз в неделю!)
 
Звонять усім...5 місяців прострочка...сестра раз послала то не звонили.А це знову почали...
Звонять мою маму и спустя почти год прострочки достают ещё и каждые 15 минут наяривали один день
 
Всім доброго дня....цікавить чи єврогроші дзвонять до родичів сусідів друзів....мтжливо уу когось вже було таке...поділіться
У меня никому не звонили. Только мне. Контактным один или два раза по-моему. Просрочка год.
Сейчас начали позванивать мне. Раза 2 в неделю. И контактному(мне же) по-моему тоже они.
 
Мені не звонили, тільки контактним наярювали дуже при чому
Говорили і залякували все як завжди
Але потім запропонували тіло оплатити(воно в мене маленьке 2000грн)
 
Всім доброго дня....цікавить чи єврогроші дзвонять до родичів сусідів друзів....мтжливо уу когось вже було таке...поділіться
Была прострочка больше месяца, звонили только мне и в Вайбере вроде бы писали мне
 
Доброго дня в мене займ 2500, просрочка 7 днів, прийшло таке смс, можуть дійсно позвонити?
 

Вкладення

  • Screenshot_20210720-143358.jpg
    Screenshot_20210720-143358.jpg
    114 Кб · Перегляди: 104
Вони навіть не зважають на те що подовженням вже переплачено 16500?
Им абсолютно все равно на это - Вы платите, Вас и доят.... и звонить будут....
Лучше подготовиться и предупредить всех
Уведомлен - вооружен.
Терпения Вам
 
Всім доброго дня....цікавить чи єврогроші дзвонять до родичів сусідів друзів....мтжливо уу когось вже було таке...поділіться
Да, 20 дней поострочки сегодня обзвонили человек 10, даже в село в котором я 5 лет не была, прозвон жосткий.
 
Другий день просрочки. Вони до мене милостиві ? ось обіцяють поповнити рахунок та знижку))))))
 

Вкладення

  • IMG_20210730_111648.jpg
    IMG_20210730_111648.jpg
    116.1 Кб · Перегляди: 86
Назад
Угорі Унизу