• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Послуги адвоката: суди з МФО/Банками/Факторинговими компаніями. Та не тільки))) Повернення витрат на правову допомогу

5.00 зірок
251 оцінок
  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 591
  • Перегляди 84K
А если я оплатил инн через Дию, исполнитель снял ип, кредит из-за которого было открыто производство закроется перед банком или мфо автоматически ?
 
А если я оплатил инн через Дию, исполнитель снял ип, кредит из-за которого было открыто производство закроется перед банком или мфо автоматически ?
Смотря на какую сумму была инн.
Есть случаи когда инн делалась не на весь "долг", как и есть преценденты когда насчитывали проценты дальше, при открытом ип
 
Смотря на какую сумму была инн.
Есть случаи когда инн делалась не на весь "долг", как и есть преценденты когда насчитывали проценты дальше, при открытом ип
Можно прайс на ваши услуги ?
 
Доброго вечора. Можете допомогти закрити виконавче провадження, якщо я закордоном?
 
Доброго дня,якщо виконавець об`єднав декілька проваджень у зведене і виходить біля 150000 грн, живу не по прописці,чи може він прийти і описати майно там де проживаю?
 
Доброго дня,якщо виконавець об`єднав декілька проваджень у зведене і виходить біля 150000 грн, живу не по прописці,чи може він прийти і описати майно там де проживаю?
Доброго дня.
Теоретично це можливо.
На практиці - не думаю, що виконавець буде цим займатись
 
Доброго дня,а що може означати : виконавець вніс зміну реєстраційних даних і написав категорія стягнення -документ що не підпадає під згадані категоріїї
 
Доброго дня,а що може означати : виконавець вніс зміну реєстраційних даних і написав категорія стягнення -документ що не підпадає під згадані категоріїї
доброго дня.
вже відповідав на це питання)))
в минулому році, мінюст змінив категорії стягнення в асвп, ось виконавці прокинулись та міняють у себе, в документах
 
Назад
Угорі Унизу