• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Послуги адвоката: суди з МФО/Банками/Факторинговими компаніями. Та не тільки))) Повернення витрат на правову допомогу

5.00 зірок
261 оцінок
  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 609
  • Перегляди 86K
У мене таке питання. Я хочу продати нерухомість, проте в мене є прострочки по МФО вже пару років. Тобто є ймовірність, що на моє прізвище було вчинено виконавчий напис нотаріуса. Хоча поки що нема відкритого виконавчого провадження. То чи зможе нотаріус оформити угоду, якщо на мені є виконавчий напис? Тобто чи нотаріус побачить у базі, що є виконавчий напис на моє прізвище? Дякую.
 
У мене таке питання. Я хочу продати нерухомість, проте в мене є прострочки по МФО вже пару років. Тобто є ймовірність, що на моє прізвище було вчинено виконавчий напис нотаріуса. Хоча поки що нема відкритого виконавчого провадження. То чи зможе нотаріус оформити угоду, якщо на мені є виконавчий напис? Тобто чи нотаріус побачить у базі, що є виконавчий напис на моє прізвище? Дякую.
навіть якщо побаче, це не забороняє продати нерухомість.
Заборона пов'язана саме з виконавчим провадженням.
 
У меня огромная проблема, как с вами можно связаться для когсультации
 
А прописати можно ребенка,если есть напис?,я полный владелец квартиры,только 5 часть приватизации .
А прописати можно ребенка,если есть напис?,я полный владелец квартиры,только 5 часть приватизации .
Не полный,счета разблокированы
 
Останнє редагування:
А прописати можно ребенка,если есть напис?,я полный владелец квартиры,только 5 часть приватизации .

Не полный,счета разблокированы
Если все собственники не против, то можна.
Инн на это не влияет.
 
Доброго дня. Питання мене мобілізували і я маю 8 виконавчих написів. Недавно заблокували рахунки і майно, думаю як я буду отримувати зарплату і скільки будуть знімати. Що можна зробити. На даний час з ними вести розмови немає часу
 
Доброго дня. Питання мене мобілізували і я маю 8 виконавчих написів. Недавно заблокували рахунки і майно, думаю як я буду отримувати зарплату і скільки будуть знімати. Що можна зробити. На даний час з ними вести розмови немає часу
Доброго дня.
Станом на сьогодні, виконання виконавчих написів заборонено. Отже, виконавець не має законних підстав направляти до банків платіжні вимоги, для стягнення коштів з рахунку, як і стягувати % від зп.
Щодо того як отримувати...або відкривати новий рахунок, або вирішувати питання про отримання зп на руки/іншою особою по довіреності.
 
Доброго дня.
Станом на сьогодні, виконання виконавчих написів заборонено. Отже, виконавець не має законних підстав направляти до банків платіжні вимоги, для стягнення коштів з рахунку, як і стягувати % від зп.
Щодо того як отримувати...або відкривати новий рахунок, або вирішувати питання про отримання зп на руки/іншою особою по довіреності.
Провадження і арешт відкрили 20 січня а пару днів назад списали останні гроші що були на картці
 
Провадження і арешт відкрили 20 січня а пару днів назад списали останні гроші що були на картці
Коли відкрито немає значення.
Щодо списання треба цікавитись у виконавця, чи все з його головою добре?

Ну а так, порада стандартна. Скасовуйте написи, бо з цими ідіотами (я про виконавців) ненаговоришся.
 
Коли відкрито немає значення.
Щодо списання треба цікавитись у виконавця, чи все з його головою добре?

Ну а так, порада стандартна. Скасовуйте написи, бо з цими ідіотами (я про виконавців) ненаговоришся.
Чи можете цим занятись і скільки коштує. Чи варто відкривати новий рахунок. Зараз на навчаннях багато часу немає і токументи невсі з собою
 
Чи можете цим занятись і скільки коштує. Чи варто відкривати новий рахунок. Зараз на навчаннях багато часу немає і токументи невсі з собою
Щодо нового рахунку, зв'ясуйте з якими банками співпрацює міноборони, і якщо якогось із них нема в переліку банків куди виконавці направили постанови про арешт, можна сміливо відкривати.

Щодо документів. Дія у вас є? Якщо є, то є там ці вп?

по вартості звертайтесь за телефоном, вайбером, тг які зазначені у підпису, обговоримо.
 
Добрый день. Посоветуйте пожалуйста юриста в Киеве, который мог бы представлять интересы по переговорам с фин компанией..
 
Назад
Угорі Унизу