• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Качай гроші началась просрочка чего ждать

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Заходила на прошлой неделе в лк, из их 800 грн, что я не оплатила (страховка и процент а первый день займа) выросло уже почти 8 тысяч процентов. Первые два месяца не звонили, потом робот звонил, сейчас звонят 1-2 раза в день. Прислали смс что 31.07 будет выезд домой, имущество описывать.
Здравствуйте,смс от ФАКТОР .УВАГА! Розпочато роботу по стягненню з Вас боргу перед компанією "Качай Гроші". Деталі за тел.0672380674, 0445851055, 0931705870 это типа меня продали?
 
Здравствуйте,смс от ФАКТОР .УВАГА! Розпочато роботу по стягненню з Вас боргу перед компанією "Качай Гроші". Деталі за тел.0672380674, 0445851055, 0931705870 это типа меня продали?

Мне такое еще не приходило....а сколько у вас просрочка?
 
эти активизировались в последнее время. сегодня,вообще, написали, что я не явилась на допит. ид*оты.
 
эти активизировались в последнее время. сегодня,вообще, написали, что я не явилась на допит. ид*оты.
О, мне они тоже написали типа 14 числа тоже на допит)))
Post automatically merged:

Мне сегодня пришло смс: отримано заочне рiшення суду по Качай Гроши. Опис майна 23.08. Смотрю на сайте судова влада ничего нет. Кому-то такое приходило?
 
Останнє редагування:
Тіло 1200, хочуть 4000. Просрочка 8 місяців.
Звонили пару разів коли просрочка була 1-2 місяці, потім пропали.
Сьогодні позвонив полудурок, купа матів і погроз - за 2500 закрити пропонував, але після такого спілкування платити не буду.
Потім ще раз позвонив - налякав, що буде родичам звонити))
 
Тіло 1200, хочуть 4000. Просрочка 8 місяців.
Звонили пару разів коли просрочка була 1-2 місяці, потім пропали.
Сьогодні позвонив полудурок, купа матів і погроз - за 2500 закрити пропонував, але після такого спілкування платити не буду.
Потім ще раз позвонив - налякав, що буде родичам звонити))
вот же д*билы. может позвонил бы по нормальному, может бы и оплатили, да? это выглядит примерно так: я тебе говорю, что ты твapb и говно, а ты мне заплати за это деньги.
 
вот же д*билы. может позвонил бы по нормальному, может бы и оплатили, да? это выглядит примерно так: я тебе говорю, что ты твapb и говно, а ты мне заплати за это деньги.
Авжеш оплатив би, це нормальна сума.
Я навіть після всього цього пропонував за 2000 закрити, але не згодився кАл.
Тепер точно їм платити не буду.

В мене залишилося 7-8 МФО з 20+, оплатив би і 2500 якби спілкуватися бидлота з качайгрошей вміла нормально.
 
Чего ждать дальше , кому такое приходило ?
 

Вкладення

  • Screenshot_2019-08-30-08-18-33-258_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2019-08-30-08-18-33-258_com.android.mms.jpg
    68.8 Кб · Перегляди: 46
У меня просрочка 2 месяца, прислали письмо.Претензийно-позовного отдела юридического департамента.В конце письма написано что дело переданно до ТОВ ПРИМО КОЛЕКТ
 
Дуже гарні люди, як на мене. на поступки пішли одразу, ви не сперечайтеся з нимим, побалакайте, скажіть, що щось трапилось, та все, мені майже 10 тис списали.
 
Меня отдали на прозвон Фактору. Чего ждать подскажите!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу