• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Качай гроші погрози. Правда чи ні??

ФІОНА

Форумчанин
Реєстрація
5 Лис 2019
Дописи
34
Реакції
17
Бали
853
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ФІОНА не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні прислали смс такого характеру. Звідки в них інформація в душі не чаю. Але з місцем роботи вгадали). Кому ще присилали смс "щастя"? Чи щось подібне, які ваші дії?

IMG_20201118_171632.jpg
 
ФІОНА, в спамм такие смс отправлять. Да и вообще любые смс.
Не нужно обращать внимание на них.
Пугают, угрожают. А толк какой? Если поведетесь, значит можно тянуть дальше. А вы ведётесь, потому что отреагировали на нее уже.
 
І мені прислали "Борг в Качай Гроші. Ми знаємо, що Ви отримуєте соціальну допомогу. Погасіть заборгованість або ми будемо стягувати борг із цих виплат по виконавчому напису. Тел.:044 390 32 90" І я маю ці виплати
 
І мені прислали "Борг в Качай Гроші. Ми знаємо, що Ви отримуєте соціальну допомогу. Погасіть заборгованість або ми будемо стягувати борг із цих виплат по виконавчому напису. Тел.:044 390 32 90" І я маю ці виплати
И мне такое же....я тоже получаю
 
І мені прислали "Борг в Качай Гроші. Ми знаємо, що Ви отримуєте соціальну допомогу. Погасіть заборгованість або ми будемо стягувати борг із цих виплат по виконавчому напису. Тел.:044 390 32 90" І я маю ці виплати
Як багато вони знають, оказується.
 
І мені прислали "Борг в Качай Гроші. Ми знаємо, що Ви отримуєте соціальну допомогу. Погасіть заборгованість або ми будемо стягувати борг із цих виплат по виконавчому напису. Тел.:044 390 32 90" І я маю ці виплати
У меня тоже есть Качай гроши . Пока что присылают смс с просьбой оплатить долг. Просрочка дней 20 . А у вас сколько?
 
Сьогодні прислали смс такого характеру. Звідки в них інформація в душі не чаю. Але з місцем роботи вгадали). Кому ще присилали смс "щастя"? Чи щось подібне, які ваші дії?

Переглянути вкладення 71882
В цей самий час отримала таке саме смс)
 
Обычная рассылка, кого-то угадали, кого-то нет.
 
До ИП не слышал чтобы качай гроши доходил... может не знаю просто...
 
Прострочка більше 6 міс, потім передали кредит експресу
 
Да ничего они не знают, хватит извините за выражение пургу гнать.Сами сливаете инфу просто и все
 
О, то у вас Вже стаж непоганий ?сильно діставалі? Мені смс шкірного дня прісілають. У вайбер іноді пишуть. Телефонують, но я не розмовляю з ними
Ні не доставали,писала декілька раз у вайбер,дзвонили... але я сніжинка
 
Назад
Угорі Унизу