• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Качай гроши требуют оплату

Aleks@ndr995

Форумчанин
Реєстрація
7 Тра 2020
Дописи
88
Реакції
16
Бали
853
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Aleks@ndr995 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день звонять качай гроши требують оплату написали вайбер мовляв фіксує у відмову від оплати цікаво що буде далі платити немає чим
 
Добрий день звонять качай гроши требують оплату написали вайбер мовляв фіксує у відмову від оплати цікаво що буде далі платити немає чим
Це стандартний прийом усіх МФО, писати, що фіксують відмову від оплати, щоб психологічно надавити на вас і змусити заплатити
 
Ну, и пускай требуют, толку от этого мало. Скоро из шкуры будут вылезать, чтоб хоть что-то платили. Но, я думаю с оплатами торопиться не нужно. Для начала в стране должен наступить мир.
 
Ну, и пускай требуют, толку от этого мало. Скоро из шкуры будут вылезать, чтоб хоть что-то платили. Но, я думаю с оплатами торопиться не нужно. Для начала в стране должен наступить мир.
Это да здесь я согласен
 
Помогите пожалуйста как быть с этим? Пришло сегодня от качай гроши
 

Вкладення

  • Screenshot_20220706_232305.jpg
    Screenshot_20220706_232305.jpg
    68.6 Кб · Перегляди: 154
Мне тоже такое пришло, да и всем я думаю разослали. Расчет на то что сейчас испугаются и побегут платить. Забейте на это и удалите, и не вспоминайте.
 
Назад
Угорі Унизу