• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Качай гроші займ на карту быстро, прислали листа сусідам

  • Автор теми Zorjana (
  • Дата початку
  • Відповіді 17
  • Перегляди 1K

Zorjana (

Форумчанин
Реєстрація
29 Січ 2020
Дописи
59
Реакції
25
Бали
33
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Zorjana ( не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт, прострочка рік і місяць, на дзвінки не відповідаю,прислали листа сусідам про борг, це пипец
І знову мене зламало(
Хто мав справу з ними, що від них дальше очікувати?
Дякую за відповідь
 
Всім привіт, прострочка рік і місяць, на дзвінки не відповідаю,прислали листа сусідам про борг, це пипец
І знову мене зламало(
Хто мав справу з ними, що від них дальше очікувати?
Дякую за відповідь
І що сусіди?
Як відреагували?
Чому зламалися, через лист?
 
Всім привіт, прострочка рік і місяць, на дзвінки не відповідаю,прислали листа сусідам про борг, це пипец
І знову мене зламало(
Хто мав справу з ними, що від них дальше очікувати?
Дякую за відповідь
Що там пише в листі?
 
Всім привіт, прострочка рік і місяць, на дзвінки не відповідаю,прислали листа сусідам про борг, це пипец
І знову мене зламало(
Хто мав справу з ними, що від них дальше очікувати?
Дякую за відповідь
А что вы так боитесь своих соседей
 
Какой ужас! lol

Если у соседей есть кот, его можно применить по назначению, в лоток, так и предложите им сделать ))
 
Всім привіт, прострочка рік і місяць, на дзвінки не відповідаю,прислали листа сусідам про борг, це пипец
І знову мене зламало(
Хто мав справу з ними, що від них дальше очікувати?
Дякую за відповідь
Вони в Готівочки вже методи крадуть???
 
Какой ужас! lol

Если у соседей есть кот, его можно применить по назначению, в лоток, так и предложите им сделать ))
Не все коты пойдут на такое гадить, они тоже чистоплотные
 
І що сусіди?
Як відреагували?
Чому зламалися, через лист?
Сусіди як сусіди, обговорення звізно яка я набрала кредитів, я морально вимучилася від них, немає сил, і встидно тепер перед сусідами
А что вы так боитесь своих соседей
Мені встидно, там живуть мої батьки і перед дочкою, що я така безмозгів , я вже сил немаю хочеться провалитися під землю
 
Сусіди як сусіди, обговорення звізно яка я набрала кредитів, я морально вимучилася від них, немає сил, і встидно тепер перед сусідами
Немає чого соромитись. Нехай в свої шафи позаглядають....
Читайте форум , більше спілкуйтеся тут,..не потрібно багато часу для змін. Головне в собі почати переміни. .Ми підтримаємо, вперед!!!
 
Ви думаєте що сусіди у вас святі? Ми не знаємо які можуть бути скелети в шафі в оточуючих...
 
Сусіди як сусіди, обговорення звізно яка я набрала кредитів, я морально вимучилася від них, немає сил, і встидно тепер перед сусідами

Мені встидно, там живуть мої батьки і перед дочкою, що я така безмозгів , я вже сил немаю хочеться провалитися під землю
Пусть соседи на себя и своих детей смотрят, а вам нечего перед ними стыдиться
 

Вкладення

  • IMG_20200403_170003.jpg
    IMG_20200403_170003.jpg
    175 Кб · Перегляди: 72
Скажите пусть ваши соседи почитают что такое поручительство
 
согласно статье 1511 УК Украины, клевета — это умышленное распространение заведомо недостоверных сведений, порочащих честь и достоинство другого лица. За такие действия предусмотрено наказание в виде штрафа до 50 необлагаемых минимумов доходов граждан (850 грн), или общественных работ на срок до 200 часов, или исправительных работ на срок до одного года.
 
По моему мнению "що скажуть сусіди" так это вообще напоминает пережиток СССР- Когда всем было важно мнение окружающих
 
Назад
Угорі Унизу