• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Как договорится с милоан на оплату только тела кредита

Радитись треба було вчора ... тут тепер або платіть або ні.
Реструкт ви прийняли, тобто автоматом погодились на суму що вони запропонували.
від реструктуризації можна відморозитись, в район 70 дня тіло пропонують, або тіло і трохи зверху
 
Хей. Нарешті запропонували тіло. Але якщо зайти в кабінет - там всеодно їх дурні проценти або реструктуризація. Хочу заплатити тіло і шоб мене не киданули. Як бути?
 
Хей. Нарешті запропонували тіло. Але якщо зайти в кабінет - там всеодно їх дурні проценти або реструктуризація. Хочу заплатити тіло і шоб мене не киданули. Як бути?
Просите гарантийный лист
 
В тєлєгу пишуть, мовляв ви заплатіть згідно смс, повідомте про це і усе буде ок... чи платив їм хтось без гарантійки? Якось шось не дуже хо
 
Ну шо за клоуни? Всі інші хто погоджувався за тіло, давали гарантійки
 

Вкладення

  • Screenshot_20230915_182457_Telegram.jpg
    Screenshot_20230915_182457_Telegram.jpg
    83.2 Кб · Перегляди: 107
Хей. Нарешті запропонували тіло. Але якщо зайти в кабінет - там всеодно їх дурні проценти або реструктуризація. Хочу заплатити тіло і шоб мене не киданули. Як бути?
Да, у меня тоже так было. Согласовали одну сумму, а в ЛК - другая. Но после оплаты все закрыли и дали справку. Если боитесь, то просите гарантийку. Я лично не просил её.
 
Сума велика була? Бо в мене 20к тіло. Хтось ще на слово їм вірив?
 

Вкладення

  • Screenshot_20230918_182130_Telegram.jpg
    Screenshot_20230918_182130_Telegram.jpg
    107.1 Кб · Перегляди: 79
Назад
Угорі Унизу