• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Как договорится с милоан на оплату только тела кредита

Від мілоан прийшло смс, що продали колекторській компанії і деталі за номером телефону. Як дізнатись кому продали і чого очікувати далі?
 
Від мілоан прийшло смс, що продали колекторській компанії і деталі за номером телефону. Як дізнатись кому продали і чого очікувати далі?
Доброе утро) Сколько у Вас просрочка? Как у Вас вели они себя?
 
Від мілоан прийшло смс, що продали колекторській компанії і деталі за номером телефону. Як дізнатись кому продали і чого очікувати далі?
Яка різниця кому не платити? Від цього щось зміниться? І не переживайте, Вам обов'язково дадуть знати кому продали.
 
Доброе утро) Сколько у Вас просрочка? Как у Вас вели они себя?
Доброго ранку) просрочка вже 53 дні, були дуже нав’язливі обривали телефон і надсилали смс, але після ігнорування цього всього надіслали пропозицію сплатити половину суми з відсотками, а пізніше запропонували сплатити тіло без нарахувань, а вчора прийшло смс, що продано колекторам)
Яка різниця кому не платити? Від цього щось зміниться? І не переживайте, Вам обов'язково дадуть знати кому продали.
Просто вперше продали кредит і якось не до кінця розумію ще як вести себе в цій ситуації і чи роблю правильно що не дуже панікую стосовно цього ?
 
Просто вперше продали кредит і якось не до кінця розумію ще як вести себе в цій ситуації і чи роблю правильно що не дуже панікую стосовно цього ?
Скоро перестанете слідкувати хто, що і кому перепродав)) А панікувати дійсно не варто)
 
Доброго ранку) просрочка вже 53 дні, були дуже нав’язливі обривали телефон і надсилали смс, але після ігнорування цього всього надіслали пропозицію сплатити половину суми з відсотками, а пізніше запропонували сплатити тіло без нарахувань, а вчора прийшло смс, що продано колекторам)

Просто вперше продали кредит і якось не до кінця розумію ще як вести себе в цій ситуації і чи роблю правильно що не дуже панікую стосовно цього ?
Звонили только Вам или и окружение трогали?
 
Звонили только Вам или и окружение трогали?
Вам вже багато разів відповіли, що як пощастить. В мене взагалі нікого не турбували, а є випадки, що знаходять близьких. Не вгадаєте.
 
Вам вже багато разів відповіли, що як пощастить. В мене взагалі нікого не турбували, а є випадки, що знаходять близьких. Не вгадаєте.
Спасибо за ответ. Но стараюсь собрать инфо у кого просрочка 30-60 дней.
 
Телефонували мені, на рахунок близьких не знаю, мені ніхто нічого не казав стосовно цього)
Спасибо за ответ.
Дисертацію пишете? Немає різниці в термінах, є звичайне везіння))

Дисертацію пишете? Немає різниці в термінах, є звичайне везіння)))
Тогда у меня везение 50/50))))
 
Останнє редагування:
Яэ писал им, Я знаю о чем говорю и знаю как все будет. Слушайте меня и через 3-5 дней закроете за тело, если конечно есть желание
А як зараз з Миллоан и Тенго. В мене просрочка 17 днів, тіло 10 тисяч. Хочу звісно за тіло закрити але я вчора зробив реструктуризацію через телеграм в них але ще не платив.

Як бути? Хто порадить?
 
А як зараз з Миллоан и Тенго. В мене просрочка 17 днів, тіло 10 тисяч. Хочу звісно за тіло закрити але я вчора зробив реструктуризацію через телеграм в них але ще не платив.

Як бути? Хто порадить?
Радитись треба було вчора ... тут тепер або платіть або ні.
Реструкт ви прийняли, тобто автоматом погодились на суму що вони запропонували.
 
Назад
Угорі Унизу