• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Как договориться с ними до прострочки или невозможно

Оляbsjnxric

Читач
Реєстрація
13 Січ 2022
Дописи
34
Реакції
3
Бали
8
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Оляbsjnxric не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Смартивей скопировал всю мою телефонную книгу раньше договор не читала а теперь прочитав увидела номера телефонов родственников. Подскажите пожалуйста как можно с ними договориться . На електронну почту отправлено письмо с просьбой о реструктуризации. Написали пролонгируйте.
 
Смартивей скопировал всю мою телефонную книгу раньше договор не читала а теперь прочитав увидела номера телефонов родственников. Подскажите пожалуйста как можно с ними договориться . На електронну почту отправлено письмо с просьбой о реструктуризации. Написали пролонгируйте.
Реструктуризація не вихід, а пролонгація - взагалі гроші на вітер. Але були випадки, коли ще до прострочки з ними домовлялися про зупинку нарахування відсотків і оплату частинами. У телеграмі, здається. Але чи варто це робити, якщо Ви не впевнені, що зможете вчасно внести платіж? Думаю, що ні...
 
Оплата частями лучше чем пролонгировать все время так как телефонна книга скопирована и это очень плохо.
 
Оплата частями лучше чем пролонгировать все время так как телефонна книга скопирована и это очень плохо.
Справа, звичайно, Ваша, а наша попередити. Спробуйте домовитися, вони на рахунок цього не дуже вперті, але щоб потім не говорили, що ми Вас не попереджали, адже один невчасний платіж - і всі кошти згоріли.
 
Дякую. Там просто в контакних номер отця священника просто стыдно я человека не знаю просто ребенка крестила и номер был. Если б раньше договор прочитала а так...
 
Нам где-то через пару месяцев предложили за тело до конца дня закрыть. Одолжили закрыли
 
Дякую. Там просто в контакних номер отця священника просто стыдно я человека не знаю просто ребенка крестила и номер был. Если б раньше договор прочитала а так...
А тот священник думаете помнит вас ? Ну пару раз позвонят ему ну он их пошлет и все
 
Смартивей скопировал всю мою телефонную книгу раньше договор не читала а теперь прочитав увидела номера телефонов родственников. Подскажите пожалуйста как можно с ними договориться . На електронну почту отправлено письмо с просьбой о реструктуризации. Написали пролонгируйте.
Домовитись на ранніх строках ніяк.Тільки ігнор.А родичів звичайно попередити, можуть дзвонити,можуть смс розіслати.А в реструктуризацію ,якщо не впевнені в своїх силах,оплатити всі їхні проценти,то краще не лізти.
 
Смартивей скопировал всю мою телефонную книгу раньше договор не читала а теперь прочитав увидела номера телефонов родственников. Подскажите пожалуйста как можно с ними договориться . На електронну почту отправлено письмо с просьбой о реструктуризации. Написали пролонгируйте.
А Вы брали обычный на месяц или Smart на три месяца 6 платежей?? У меня по Smart была просрочка очередного платежа 8 дней, никому не звонили, только писали мне в приложении. Проценты не нарастали. И это при том что он был по промокоду 70%.
 
Дякую. Там просто в контакних номер отця священника просто стыдно я человека не знаю просто ребенка крестила и номер был. Если б раньше договор прочитала а так...
На сколько помню , они выбирают с телефоннной Книги - родню ( Мама , Папа , брат , тётя ) , кума , соседи …. Думаю как раз священника и не тронут
 
Смартивей скопировал всю мою телефонную книгу раньше договор не читала а теперь прочитав увидела номера телефонов родственников. Подскажите пожалуйста как можно с ними договориться .
Может проще договориться с родственниками? А на смартивей взвалить груз, положив на них болт.
 
А Вы брали обычный на месяц или Smart на три месяца 6 платежей?? У меня по Smart была просрочка очередного платежа 8 дней, никому не звонили, только писали мне в приложении. Проценты не нарастали. И это при том что он был по промокоду 70%.
Обычный оплата должна быть 12.02
 
Справа, звичайно, Ваша, а наша попередити. Спробуйте домовитися, вони на рахунок цього не дуже вперті, але щоб потім не говорили, що ми Вас не попереджали, адже один невчасний платіж - і всі кошти згоріли.
Я пролонгіровала через місяць просрочки.Три рази заплатила вчасно.І коли була затримка дитячих я позвонила і пояснила їм.Ніякі відсотки не виросли яка була сума таку і заплатила.
 
Назад
Угорі Унизу