• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Как долго закрывается ФОП?

Смотря куда и как едешь... Я ехал "туристом" ( с товарищем гнали машину с Бельгии ) по биометрике... вообще никаких проблем.
Фух. А то я как-то не понял про запрет на выезд. В реестре должников и ИП нет "по ФОПу". Вот и подумал, как запретят:dntknw:
А если процесс закрытия идет..., то кто запретит...? Ну закрывается, и закрывается. Я же не на ПМЖ еду.
 
А если процесс закрытия идет..., то кто запретит...? Ну закрывается, и закрывается. Я же не на ПМЖ еду.
Миграционка. Куму мою бортанули так... Хотела в Нидерланды рабочую на полгода... от ворот поворот - у вас задолженность, решайте.
 
ФОП, припиняється на протязі дня через "Дію", але потрібно не через мобільний додаток, а через будь-який браузер, далі на протязі 30-ти календарних днів подаєте ліквідаційну звітність (можна і на наступний день), якщо ФОП 3-тя група і був дохід (надійшли кошти на рахунок), потрібно сплатити 5% податку, далі податківці все зроблять самі.
 
Назад
Угорі Унизу