• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Как написать заявление форма 5

  • Автор теми Vitosik
  • Дата початку
  • Відповіді 19
  • Перегляди 2K

Vitosik

Читач
Реєстрація
9 Лип 2020
Дописи
3
Реакції
0
Бали
126
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Vitosik не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Здравствуйте уважаемые форумчане.
Проблема такова, есть ряд кредитов в мфо, я нахожусь на срочной службе и хочу закрыть их по форме 5.
Подскажите как им грамотно составить письмо?
Также есть кредит в Кошельок, там тело 5000, вышел в просрочку, но договорился потом с их звонилкой закрыть за тело сразу, а документы позже отправить. Но по итогу я деньги скинул а кредит они не закрыли, просят ещё 5600. Подскажите как быть?
 
Здравствуйте уважаемые форумчане.
Проблема такова, есть ряд кредитов в мфо, я нахожусь на срочной службе и хочу закрыть их по форме 5.
Подскажите как им грамотно составить письмо?
Также есть кредит в Кошельок, там тело 5000, вышел в просрочку, но договорился потом с их звонилкой закрыть за тело сразу, а документы позже отправить. Но по итогу я деньги скинул а кредит они не закрыли, просят ещё 5600. Подскажите как быть?
Без официального ответа по форме 5 , не в коем случае не чего им не платите!!!
 
Без официального ответа по форме 5 , не в коем случае не чего им не платите!!!
Я это уже понял, но деньги оплачены(
Вопрос как теперь закрыть кредит?
Ведь если я отправлю форму я никак не смогу от них добиться закрытия? Чек по оплате есть
 
Я это уже понял, но деньги оплачены(
Вопрос как теперь закрыть кредит?
Ведь если я отправлю форму я никак не смогу от них добиться закрытия? Чек по оплате есть
Напишите мне на электронную почту , алгоритм я расскажу
 
Останнє редагування модератором:
Я это уже понял, но деньги оплачены(
Вопрос как теперь закрыть кредит?
Ведь если я отправлю форму я никак не смогу от них добиться закрытия? Чек по оплате есть
Написал на почту
У меня недостаточно прав на сайте.
Вот моя почта **********
 
Останнє редагування:
Чоловік ,ви можете підказати як правильно і що відправляти потрібно ще з тою Формою 5?
Форма 5 це Довідка Що Він вона є дійсно військово службовцем та проходить службу там то там То і з якого часу ця служба почалась....
Еслі Чмошнікам Відправляти то просто саму цю Довідку.
 
Форма 5 це Довідка Що Він вона є дійсно військово службовцем та проходить службу там то там То і з якого часу ця служба почалась....
Еслі Чмошнікам Відправляти то просто саму цю Довідку.
Я знаю )але багато хто просить ще заяву якусь ,Нові кредити вопше там пір’я пускають
 
Дякую гарно
Здравствуйте уважаемые форумчане.
Проблема такова, есть ряд кредитов в мфо, я нахожусь на срочной службе и хочу закрыть их по форме 5.
Подскажите как им грамотно составить письмо?
Также есть кредит в Кошельок, там тело 5000, вышел в просрочку, но договорился потом с их звонилкой закрыть за тело сразу, а документы позже отправить. Но по итогу я деньги скинул а кредит они не закрыли, просят ещё 5600. Подскажите как быть?
Хотіла спитати ,а Ви одразу вказували ,що військовий
 
Останнє редагування:
Мені ці придурки взагалі сказали що я їх вводжу в обману і шахрайськими діями займаюся так як не вказав що військовослужбовець але я вказав, а вони мені ви неправдиву інформацію ввели, як мені з ними діяти, я можу зараз відправити їм довідку форми 5 чи з ними неможна боротися?
Без официального ответа по форме 5 , не в коем случае не чего им не платите!!!
Може ви підкажете, кошельок каже що я ввів некоректні дані і що вони працюють згідно ЗУ але стаття на списання коштів на них не діє, як в такому випадку діяти з ними, підкажіть будь ласка як з ними діяти. По розмові з телефону я зрозумів що з ними нема про що говорити вони зациклились тільки на одному, що я шахрай і більше їх нічого не цікавить, сказали якщо не внесу оплату хоть якусь до такої години вони там комусь будуть передавати справу. Як з такими діяти?
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу