• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Tengo Как обстоят дела с ними ?

  • Автор теми darkdark
  • Дата початку
  • Відповіді 14
  • Перегляди 2K

darkdark

Читач
Реєстрація
9 Лют 2022
Дописи
30
Реакції
7
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
darkdark не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Предлагают реструктуризацию
Названивают за день по 30-40 раз , 3 лиц вроде не трогают пока
 
Предлагают реструктуризацию со списанием процентов.Я выбрала по 500грн раз в 15 дней и это не на 3/4месяца как все предлагают. Пока что у них самые лояльные, если можно так сказать, условия.
 
Оформила в них реструктуризацію на тіло, проценти списали. Як по мені, дуже лояльні, в порівнянні з іншими конторами.
 
Предлагают реструктуризацию
Названивают за день по 30-40 раз , 3 лиц вроде не трогают пока
Tengo, Miloan самые активные сейчас на звонки, по моему личному опыту. Закрыл обе шараги за тело +100 грн. Отстали.
 
Тоже названивали . Милоан. Подключена реструктизация на свою сумму.пока все норм.
 
Оформила в них реструктуризацію на тіло, проценти списали. Як по мені, дуже лояльні, в порівнянні з іншими конторами.
А які вдалось домовитись на реструктуризацію на тіло? Мені пропонують з відсотками, а їх вже на 5000??‍♀️
 
На сьогодні вже 22 дні протермінування, тіло 6000
Ааа. Ну то чекайте.
Вони реструктуризацію на тіло пропонують на займи що просрочка почалася під час війни.
А вам мабуть тільки чекати
 
Ааа. Ну то чекайте.
Вони реструктуризацію на тіло пропонують на займи що просрочка почалася під час війни.
А вам мабуть тільки чекати
Я взяла і просторочила якраз під час війни, то попадаю під це чи ні? Через скільки часу запропонували реструктуризацію тіла?
 
Я взяла і просторочила якраз під час війни, то попадаю під це чи ні? Через скільки часу запропонували реструктуризацію тіла?
Мала на увазі, ті займи що були оформлені до війни і просрочка пішла через вп. Почали пропонувати майже одразу.
У вас займ взятий я так розумію під час війни вже. Тому мабуть тільки чекати, не знаю коли запропонують
 
Предлагают реструктуризацию со списанием процентов.Я выбрала по 500грн раз в 15 дней и это не на 3/4месяца как все предлагают. Пока что у них самые лояльные, если можно так сказать, условия.
А скільки було протермінування?
 
В кого як з Тенго і Мілоан зараз? а то вперлися Тіло + 1000 грн зверху
 
Назад
Угорі Унизу