• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Как посмотреть в кабинете номера контактных?

  • Автор теми Roman1704
  • Дата початку
  • Відповіді 18
  • Перегляди 1K

Roman1704

Форумчанин
Реєстрація
20 Кві 2020
Дописи
50
Реакції
2
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Roman1704 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Як провірити на сайті бистро займ в своєму кабінеті кого я вписував контактне номер телефону
 
Перегляньте свою анкету.
Тільки знайте, навіть якщо Ви поміняєте на інші номери контактних, по старим все рівно будуть дзвонити.
 
Перегляньте свою анкету.
Тільки знайте, навіть якщо Ви поміняєте на інші номери контактних, по старим все рівно будуть дзвонити.
Переглядаю не можу знайти який пункт потрібно вибирати
 
А сенс її редагувати? всерівно обдзвонять всіх, кого знайдуть.
 
Як провірити на сайті бистро займ в своєму кабінеті кого я вписував контактне номер телефону
без разницы кого вы указали) позвонят всёравно всем) просто пробьют вас) не парьтесь) это просто звонки) они никакой угрозы жизни не несут)
 
Скачайте. Тоді вашими контактними стануть всі номери з телефону.
Кстати, у быстрозайм - не факт. Я займы у них как раз через приложение оформляла, но когда приложение устанавливала, галочки сняла в разрешениях доступа ко всему - контактов, памяти телефона и т.д., т.е. доступ никуда вообще не разрешила. Вышла в просрочку - приложение удалила, конечно. Но этот курятник у меня никого не нашел совсем, несмотря на свое приложение в моем телефоне.
 
Кстати, у быстрозайм - не факт. Я займы у них как раз через приложение оформляла, но когда приложение устанавливала, галочки сняла в разрешениях доступа ко всему - контактов, памяти телефона и т.д., т.е. доступ никуда вообще не разрешила. Вышла в просрочку - приложение удалила, конечно. Но этот курятник у меня никого не нашел совсем, несмотря на свое приложение в моем телефоне.
Подготовились, да?
 
Як провірити на сайті бистро займ в своєму кабінеті кого я вписував контактне номер телефону
а як взагалі зайти в той кабінет якщо я його не створювала і дані не мої а взяли видно паспорт і ще щось
 
Назад
Угорі Унизу