• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Как правильно написать жалобу в кіберполіцію?

  • Автор теми corsak
  • Дата початку
  • Відповіді 12
  • Перегляди 1K

corsak

Читач
Реєстрація
3 Гру 2021
Дописи
2
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
corsak не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Чи дає якісь результати якщо написати на них скаргу за дзвінки родині ? І як правильно оформити скаргу ?
 
Чи дає якісь результати якщо написати на них скаргу за дзвінки родині ? І як правильно оформити скаргу ?

Пишіть в довільній формі.

В поліції все реєструють.

Всі Ваші думки і побажання, пропозиції і т.д.
Чи дає якісь результати якщо написати на них скаргу за дзвінки родині ? І як правильно оформити скаргу ?

Ну як там получається, фантазія працює?
 
Останнє редагування:
Пишіть в довільній формі.

В поліції все реєструють.

Всі Ваші думки і побажання, пропозиції і т.д.


Ну як там получається, фантазія працює?
А чи є якісь результати від цієї заяви ?
 
Никакого результата я не увидела. Писала в киберполицию, прислали письмо на почту что заявление зарегистрировано, спустя день позвонили и сказали обращаться в нбу
 
Никакого результата я не увидела. Писала в киберполицию, прислали письмо на почту что заявление зарегистрировано, спустя день позвонили и сказали обращаться в нбу
Доброе утро, звоните в свое отделение полиции, вам дадут талон и приходите туда писать. Я писала на топкредит, потом ждите ответа.
 
Простите, а это как?
Киберполицию передает жалобу по месту проживания заявителя, на почту електронную Вам должно прийти письмо с номеров вашего обращения, идете в свое отделение после письма и пишите объяснение и протокол
 
Киберполицию передает жалобу по месту проживания заявителя, на почту електронную Вам должно прийти письмо с номеров вашего обращения, идете в свое отделение после письма и пишите объяснение и протокол
Спасибо я знаю процедуру))Мне просто стало интересно про талон))
 
Чи дає якісь результати якщо написати на них скаргу за дзвінки родині ? І як правильно оформити скаргу ?
В произвольной форме пишите жалобу. Прикрепляете доказательства- звонки, смс и т.п.
 
Чи дає якісь результати якщо написати на них скаргу за дзвінки родині ? І як правильно оформити скаргу ?
Я написала скаргу в нацбанк і уповноваженому по правам людини, не знаю чи подіє це на них, але й мовчати не діло. Задовбують дзвінками і смс всіх кого знайшли. Ще такі ж доставайки Швидкогроші і Бистрозайм. Бистрозайм - зовсім з катушок з'їхали, представляються виконавчими і обманним шляхом збирають інфо
 
Назад
Угорі Унизу