• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Как с ними можно договориться?

Александрия

Форумчанин
Реєстрація
22 Бер 2021
Дописи
37
Реакції
10
Бали
133
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Александрия не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вообщем кредит 3000 без пролонгаций,за 4.5 месяца насчитали почти 12 тыс.думала свяжусь и договорюсь о списании непонятных штрафов и т.д
В итоге некий Дмитрий пишет что могут только 5000 снять?
Как так
А почти 7 хотят
Думаю пойду другим путем разбить на 2 платежа
В итоге он мне заряжает что нсли разбивать на 2 рлатнжа,то разбиваьб эту сумму 12 тыс.
А если списание то до конца месяца только актуальное и потом все прийдеться полную стоимость отдавать.
Как у вас получилось за тело и %
Иди на 2 оплаты со списанием,можетн дать совет?
 
Ну как получилось, игнор, потом почемуто прислали гарантийку на Укрпочту где просили тело и процент до прострочки. Я конечно не платил ибо гарантийку не просил и зуб у меня на них
 
Ну как получилось, игнор, потом почемуто прислали гарантийку на Укрпочту где просили тело и процент до прострочки. Я конечно не платил ибо гарантийку не просил и зуб у меня на них
А за який час прострочки прислали гарантійку????
 
В мене тіло кредиту 3700 просрочка 2 місяці і вже нарахували 9200.Дзвонив працівник з гофіго сказав що за 7400 закриють. В мене зараз немає таких грошей.В мене троє дітей.ніде не працюю бо в декрет і.І не знаю що робити.Пролангацію не робила не одної
І не знаю що робити.
 
В мене тіло кредиту 3700 просрочка 2 місяці і вже нарахували 9200.Дзвонив працівник з гофіго сказав що за 7400 закриють. В мене зараз немає таких грошей.В мене троє дітей.ніде не працюю бо в декрет і.І не знаю що робити.Пролангацію не робила не одної
І не знаю що робити.
Ответ очевиден - нет денег, не о чем говорить.
 
В мене тіло кредиту 3700 просрочка 2 місяці і вже нарахували 9200.Дзвонив працівник з гофіго сказав що за 7400 закриють. В мене зараз немає таких грошей.В мене троє дітей.ніде не працюю бо в декрет і.І не знаю що робити.Пролангацію не робила не одної
І не знаю що робити.
Нічого.Потім пройде час, закриєте за тіло.Зараз просто про них забудьте.
 
Доброго всі вечора підскажіть як бути.Дзвонили з гофінго що закриють за 7400 без гарантійки якийсь віталій андрійович сказав внести одну частину 3700 і до неділі іншу частину 3700.Я першу оплатити а іншої не зможу оплатити обговорюватися вони не хочуть в особистому кабінеті сума 7300 стоїть до оплати а нагороди до 10700.І не знаю що тепер робити і як з ними договорюватися
 
Назад
Угорі Унизу