• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Как сейчас обстоят дела с Премиум Актив?

Rostislav1998

Читач
Реєстрація
8 Лис 2021
Дописи
16
Реакції
3
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Rostislav1998 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вообще на полный мороз упали что ли они? Или что то готовят наверное)
 
Аби внн не намалювали і в суд не пішли,а їхні дзвінки в к0см0с мене найменше хвилюють)
ВНН знесете, якщо суд, то можна вже термін позовної давності застосувати і хай смокчуть.
Аби внн не намалювали і в суд не пішли,а їхні дзвінки в к0см0с мене найменше хвилюють)
Вони раніше в суд бігали, зараз не бачила позовів від них.
 
Мне за эту неделю звонили пару раз. Просрок два года три месяца.
С тех же номеров? Или поменяли?
Помню у них номера имели одинаковые пару цифр на дозвоне. У меня чуть меньше двух лет, что-то давно они не звонили, или то антиспам срабатывает …
 
С тех же номеров? Или поменяли?
Помню у них номера имели одинаковые пару цифр на дозвоне. У меня чуть меньше двух лет, что-то давно они не звонили, или то антиспам срабатывает …
Останніх чотири цифри міняються.
 
Останніх чотири цифри міняються.
По ходу у них все плохо, раз новыми номерами не разжились)) так и год назад было. Ночные прозвоны с грозным голосом или что-то новое придумали?
 
По ходу у них все плохо, раз новыми номерами не разжились)) так и год назад было. Ночные прозвоны с грозным голосом или что-то новое придумали?
Та ні нові номера,влітку ще з київстаровських номерів телефонували,а це лайф рулить.Ні вночі не дзвонять,з 9 ранку до 18 вечора кожних 4 хвилини.
 
Назад
Угорі Унизу