• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Как сейчас себя ведут Money4You?

  • Автор теми fedich21
  • Дата початку
  • Відповіді 10
  • Перегляди 1K

fedich21

Форумчанин
Реєстрація
12 Жов 2023
Дописи
49
Реакції
25
Бали
33
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
fedich21 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
наслышан о данных ребят) очень хорошо наслышан) читал что штормят всех подряд, ведут себя по принципу еГрошиков, но вот за почти 5 месяцев просрочки ко мне не дотронулись. Что с ними сейчас?) затищье перед бурей?))) или их угомонили уже?) кто сталкивался, подскажите)
 
На даний момент десь майже два місяці прострочки, на початку кошмарили мене, дружину, маму з братом. Тепер починають вже приходити СМСки з лояльними пропозиціями. В мене все заблоковано, може й мені дзвонять. Алгоритм обдзвону:дружина і ті, хто зі мною зареєстрований.
 
На даний момент десь майже два місяці прострочки, на початку кошмарили мене, дружину, маму з братом. Тепер починають вже приходити СМСки з лояльними пропозиціями. В мене все заблоковано, може й мені дзвонять. Алгоритм обдзвону:дружина і ті, хто зі мною зареєстрований.
ну видите)) раз на раз не приходится. мне они вообще не звонили та и близким тоже
 
наслышан о данных ребят) очень хорошо наслышан) читал что штормят всех подряд, ведут себя по принципу еГрошиков, но вот за почти 5 месяцев просрочки ко мне не дотронулись. Что с ними сейчас?) затищье перед бурей?))) или их угомонили уже?) кто сталкивался, подскажите)
чесно, страшилок не було... почалась в мене просрочка, десь місяців 4-4,5 тому... десь комусь пробували дзвонити, але напевно через пару місяців, в результаті закрив за тіло ,місяць тому, тобто через 3-3,5 місяців протермінування...само собою смс було різного роду,але це "бот смс"..
а , буду відвертим , закрив за тіло, після тижнів трьох погроз про продаж, це був кінець каленжарного місяця, отримав можливість закрити за тіло, то ж скористався нею...
 
Маю зараз з ними справу . Також погрожують дзвонити рідним , я кажу дзвоніть вони вам теж саме скажуть . Пропоную віддати тіло - поки що не погоджуються . Просрочки неділя тільки неділя
 
Маю зараз з ними справу . Також погрожують дзвонити рідним , я кажу дзвоніть вони вам теж саме скажуть . Пропоную віддати тіло - поки що не погоджуються . Просрочки неділя тільки неділя
Місяці три чекати. І буде тіло.
 
Дякую 🙏🏻 А про є гроші щось знаєте ? Попросила зупинити відсотки на пару днів, не погодились , тіло також не хочуть . А тіло велике 30 тисяч . Чого чекати ? Суди ?
от еГроши чекати терору всіх родичів
 
Назад
Угорі Унизу