• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Какие МФО прощают долги и списывают микрозаймы?

  • Автор теми Admin
  • Дата початку
  • Відповіді 36
  • Перегляди 4K
Лист до МФО або лист від МФО?
А давай і то, і то.
По своїм мфо тільки не популярну "онлайн.мікрокредіт" вислав, бо вони навіть запис в УБКІ не додали.
Більше не телефонують.
А так не було практики списання повністю.
 
А давай і то, і то.
По своїм мфо тільки не популярну "онлайн.мікрокредіт" вислав, бо вони навіть запис в УБКІ не додали.
Більше не телефонують.
А так не було практики списання повністю.
Ок, завтра буду в офісі, скину.
 
Интересно. А все МФО после ,,прощения,, сдают клиента в украинскую налоговую? Ведь прощение может быть разным. Одно дело когда клиент взял 10 тысяч гривен., а вернул 5, и другое дело когда взял 10, а вернул 15 + ещё и с налоговой разбираться....
 
Ви що писали? Будь ласка формат звернення...
Якщо в двох словах, то просто сповіщав кредитора про те, що відкрите стосовно мене судове провадження у справі про банкрутство і що кредитор повинен звернутись до суду зі своїми вимогами. Ще до заяви долучав копію ухвали про відкриття провадження.
Завтра можу скинути текст мого листа.
 
Якщо в двох словах, то просто сповіщав кредитора про те, що відкрите стосовно мене судове провадження у справі про банкрутство і що кредитор повинен звернутись до суду зі своїми вимогами. Ще до заяви долучав копію ухвали про відкриття провадження.
Завтра можу скинути текст мого листа.
А ви реально займаєтесь процедурою банкрутства?
 
А ви реально займаєтесь процедурою банкрутства?
Так, ініціював наприкінці 2021 року, зараз на стадії реструктуризації.
У вкладенні відповідь від ЗеКредит на мою заяву. Від КФ.ЮА ще пошукаю.
Ось текст моєї заяви:
Даною заявою повідомляю, що відповідно до ухвали Господарського суду Дніпропетровської області від 21.12.2021 року по справі № ХХХ/ХХХХ/ХХ відносно боржника - ПІБ (РНОКПП ХХХХХХХХХХ) відкрито провадження у справі про неплатоспроможність.
Звертаю увагу, що за вказаною ухвалою:
- введено мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на 120 днів, до 20.04.2022 року;
- зупинено виконання боржником грошових зобов`язань, у тому числі зобов`язань щодо сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), термін виконання яких настав до відкриття провадження у справі про неплатоспроможність;
- зупинено стягнення з боржника за всіма виконавчими документами, крім виконавчих документів за вимогами про стягнення аліментів чи про відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю фізичної особи, а також крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум, у тому числі одержаних від продажу майна боржника, або перебування майна на стадії продажу з моменту оприлюднення інформації про продаж;
- не нараховується неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші фінансові санкції за невиконання чи неналежне виконання зобов`язань із задоволення вимог, на які поширюється мораторій;
- зупинено перебіг позовної давності щодо вимог до боржника;
- не застосовується індекс інфляції за весь час прострочення виконання грошових зобов`язань боржника.
Принагідно зауважую, що з моменту відкриття провадження у справі про неплатоспроможність:
- пред`явлення кредиторами вимог до боржника та задоволення таких вимог може відбуватися лише в межах провадження у справі про неплатоспроможність та у порядку, передбаченому цим Кодексом;
- арешт майна боржника та інші обмеження боржника щодо розпорядження належним йому майном можуть бути застосовані виключно господарським судом у межах провадження у справі про неплатоспроможність, а попередньо накладені арешти та обмеження можуть бути зняті на підставі ухвали господарського суду;
- припиняється нарахування штрафів та інших фінансових санкцій, а також відсотків за зобов`язаннями боржника;
- здійснення корпоративних прав боржника та реалізація майнових прав відбуваються з урахуванням обмежень, встановлених Кодексом України з процедур банкрутства;
- строк виконання всіх грошових зобов`язань боржника вважається таким, що настав;
- будь-яке відчуження та розпорядження майном боржника здійснюються виключно в порядку, передбаченому Кодексом України з процедур банкрутства.
Враховуючи вищезазначене, рекомендую ТОВ "ФК "ІНВЕСТРУМ" звернутись до Господарського суду Дніпропетровської області для пред'явлення своїх грошових вимог до ПІБ по заборгованості за кредитним договором від _____ №_____. Також зауважую, що всі вимоги поза межами відкритого провадження про неплатоспроможність є незаконними.
 

Вкладення

  • Document.jpg
    Document.jpg
    46.2 Кб · Перегляди: 81
Останнє редагування:
Лист до МФО про неплатоспроможність.)
Потрібно попробувати можливо також прокатить з зекредит)
Ну у мене дійсно відкрите провадження, можливо вони не полінувались і в реєстрі судових рішень перевірили. Тому не радив би))
 
Лист до МФО про неплатоспроможність.)
Потрібно попробувати можливо також прокатить з зекредит)
не плутайте.
людина повідомляла мфо, що відносно нього відкрито провадження у справі про банкрутство, а не просто писав "грошей нема, але ви тримайтесь".
це трохи інша справа
 
не плутайте.
людина повідомляла мфо, що відносно нього відкрито провадження у справі про банкрутство, а не просто писав "грошей нема, але ви тримайтесь".
це трохи інша справа
Зрозуміло)дякую. Потрібно викінути цю ідею з голови.
 
Мені сос кредит місяць тому запропонував закрити кредит за пів тіла,що там була не аж така космічна сума але все ж приємність))))
 
Кто знает, какие МФО прощают долги и списывают микрозаймы в условиях военного положения? Раньше таким крайне редко балуются, но сейчас периодически просматриваю комменты на разных ресурсах, в том числе на Ютубе, и там пишут, что некоторые МФО реально закрывают долги. То есть просто прощают или списывают долг в компании. Не знаю, можно ли потом еще у низ взять :), но интересно именно по списанию и прощению. Именно полностью, а не проценты до тела и т.д.
Переглянути вкладення 123862
ага, "прощают". Сити Финанс мне проценты простил, и пришло письмо счастья от налоговой об оплате "прощения" в сумме 19,5% от "прощенной суммы"
 
Дід, мне списывали полностью))
Если не считать, конечно, тех, которые грозились всем, чем угодно, а по итогу ещё и должны мне остались. МайКредит списали полностью. Не, ну, пасиб, как говорится)
Вот и мне теперь интересно, в условиях, которые сложились в Украине, они списывают или окончательно добивают людей попытками забрать последнее. Как бы и раньше пытались отобрать по максимуму все, что только можно, а сейчас как бы ситуация во много раз тяжелее, чем раньше, в мирное время.
Как у вас это получилось?
 
Как у вас это получилось?
С помощью переговоров с более высшим звеном. Не со звонилками.
Почему я и говорю, что разговаривать и договариваться надо не со звонилками, а с выше стоящими сотрудниками.
 
Назад
Угорі Унизу