• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кашинський і Пристав

  • Автор теми Olegovna
  • Дата початку
  • Відповіді 14
  • Перегляди 1K

Olegovna

Форумчанин
Реєстрація
8 Чер 2020
Дописи
358
Реакції
175
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Olegovna не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт Всім. Підскажіть будь ласка. Маю борг в Кашинський, вони продали борг ЕАПБ. Ці були тихенькі. Пару разів дзвонили, пару разів прислали смс( тільки мені). Була в них з лютого. Сьогодні прийшло повідомлення від Пристава, щоб сплатила борг Кашинському. Цей пристав такий же тихенький як ЕАПБ, чи будуть задовбувати? Чи вдалося комусь закрити Кашинського за тіло? Всім дякую за відповідь
 
Привіт Всім. Підскажіть будь ласка. Маю борг в Кашинський, вони продали борг ЕАПБ. Ці були тихенькі. Пару разів дзвонили, пару разів прислали смс( тільки мені). Була в них з лютого. Сьогодні прийшло повідомлення від Пристава, щоб сплатила борг Кашинському. Цей пристав такий же тихенький як ЕАПБ, чи будуть задовбувати? Чи вдалося комусь закрити Кашинського за тіло? Всім дякую за відповідь
Боргова агенція пристав ?
 
Привіт Всім. Підскажіть будь ласка. Маю борг в Кашинський, вони продали борг ЕАПБ. Ці були тихенькі. Пару разів дзвонили, пару разів прислали смс( тільки мені). Була в них з лютого. Сьогодні прийшло повідомлення від Пристава, щоб сплатила борг Кашинському. Цей пристав такий же тихенький як ЕАПБ, чи будуть задовбувати? Чи вдалося комусь закрити Кашинського за тіло? Всім дякую за відповідь
ниче не кому не платите! потом в случае чего фиг докажите куда деньга ушла......
 
Мне пристав вот такое шлёт. Раз в неделю, раз в две недели.
 

Вкладення

  • Screenshot_20201013-145523_Messages.jpg
    Screenshot_20201013-145523_Messages.jpg
    123.3 Кб · Перегляди: 81
в пристав непродають а відают на прозвон,та їх навіть не було чути у мене смс ,пару дзвінків і все
 
Назад
Угорі Унизу