• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кашинський приходили до дому

  • Автор теми Olesiaf
  • Дата початку
  • Відповіді 82
  • Перегляди 7K
так пише ж, шо мама тьоті в паніці. їй також приведілось.:wacko:
Вчора просто була мати,а сьогодні вдома вже тьотка?
Я в цій історії вже нічого не розумію...
На правах старожила форума торжественно объявляю:у меня на прошлой неделе была готивочка!!!Ух! Дожилась!!!Все хотят свои 1500 хотят!! Правда моя нехотелка больше чем их хочу!!!
І Ви цілий тиждень мовчали:eek:
 
Сьогодні приходили до дому, сказали оплатити 3000+проценти, разом 7500 спустя місяць прострочки, мене не було дома, дома була тьотка і сказали їй що я її оформила поручителем, при тому що контактних осіб я не вказувала взагалі, сказали до 28.09 заплатити інакше прийдуть описувати майно і так далі ? тьотка в паніці, бабуся в паніці... А я хз що робити, домовитися про меншу суму нереально ?
мля, відімсти. сходи до них вгості
 
Надеюсь шо хоть без тяжёлых психологических травм их отпустила ???
Не переживай,на своих двух ушли!Но надолго запомнят пенсионерку,которой не интересно,а что соседи скажут, когда им письма положить!!!Ей глубоко фиолетово на их мнение!Моя школа!! Респект!!!
 
автор пропав. напевно знову на літ.тарілці прилетіли і викрали. "дивіться в ТСН"
 
Сьогодні приходили до дому, сказали оплатити 3000+проценти, разом 7500 спустя місяць прострочки, мене не було дома, дома була тьотка і сказали їй що я її оформила поручителем, при тому що контактних осіб я не вказувала взагалі, сказали до 28.09 заплатити інакше прийдуть описувати майно і так далі ? тьотка в паніці, бабуся в паніці... А я хз що робити, домовитися про меншу суму нереально ?
Видео или фото хотя бы.
 
Ксенія, Да!Но в частном секторе!А это играет роль?
 
Вчора просто була мати,а сьогодні вдома вже тьотка?
Я в цій історії вже нічого не розумію...

І Ви цілий тиждень мовчали:eek:
Я з мамою не живу, мама в селі, а в місті тьотка з бабкою на квартирі і я)
 
Я ще поки на роботі, вечором буду дома, подивлюся шо там в листах, сюда позакидую
 
Нет, просто думаю дорого ли до вас добиратся за 1500. На маршрутке или серый ланос, а это уже бензин.
Хз? Машины не видела!Пешком откуда то пришли!Это ж надо такое! Какая честь!Ради меня.... Пешком пришли,пешком ушли в пешее эротическое путешествие!
 
Kondratenko_Nika, Обнищали каллы, а вы денежку зажали.
 
Смішно, бо впевнений, що або вам тьотя на3,14зділа в три короба, або ви пишете дизінформацію.
Вже писали - ніхто з старожилів ще цих міфічних істот не бачив... бо їх нема.
Привіт тьоті передавайте!
Хз, вечором буду дома, буду знати точно
 
Сьогодні приходили до дому, сказали оплатити 3000+проценти, разом 7500 спустя місяць прострочки, мене не було дома, дома була тьотка і сказали їй що я її оформила поручителем, при тому що контактних осіб я не вказувала взагалі, сказали до 28.09 заплатити інакше прийдуть описувати майно і так далі ? тьотка в паніці, бабуся в паніці... А я хз що робити, домовитися про меншу суму нереально ?
Невже,цей друг таки існує ? ? Я,теж тоді хочу ,щоб прийшов
З тьоткою говорили
Ваша,тьотя,нічого невживає???
 
Назад
Угорі Унизу