• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кешбері списує гроші з карти?

Пушинка

Форумчанин
Реєстрація
26 Бер 2020
Дописи
35
Реакції
24
Бали
8
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Пушинка не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
На мені висить позика (яку я не оформлювала, але то інше питання), уже майже 2 місяці просрочка. Кешбері реально таке роблять?
Чи це тільки у мене джек-пот?
Оформили самі, гроші перерахували х..є...рзнає кому, родичів дістали, мені відписку дали, поліція нічого не робить, а тут ще й гроші хочуть вкрасти???
Добре, що начиталась форума і заблокувала карту, яка у них була верифікована раніше. Бо я 1 раз у них взяла, закрила вчасно.... а тут така фігня почалася...
Реально вони там з головою не дружать(((
 

Вкладення

  • 20200524_233721.jpg
    20200524_233721.jpg
    68 Кб · Перегляди: 45
  • 20200524_234656.jpg
    20200524_234656.jpg
    772.6 Кб · Перегляди: 45
На мені висить позика (яку я не оформлювала, але то інше питання), уже майже 2 місяці просрочка. Кешбері реально таке роблять?
Чи це тільки у мене джек-пот?
Оформили самі, гроші перерахували х..є...рзнає кому, родичів дістали, мені відписку дали, поліція нічого не робить, а тут ще й гроші хочуть вкрасти???
Добре, що начиталась форума і заблокувала карту, яка у них була верифікована раніше. Бо я 1 раз у них взяла, закрила вчасно.... а тут така фігня почалася...
Реально вони там з головою не дружать(((
Ну они же типа вам выдали займ, вот и пытаются попытать счастье, и стырить денюжку
 
Вопрос как обезопасить себя от таких случаев ? Если закрыла займ но в компании то остались данные, как их удалить . Менять паспорта, пароли , явки?
 
На мені висить позика (яку я не оформлювала, але то інше питання), уже майже 2 місяці просрочка. Кешбері реально таке роблять?
Чи це тільки у мене джек-пот?
Оформили самі, гроші перерахували х..є...рзнає кому, родичів дістали, мені відписку дали, поліція нічого не робить, а тут ще й гроші хочуть вкрасти???
Добре, що начиталась форума і заблокувала карту, яка у них була верифікована раніше. Бо я 1 раз у них взяла, закрила вчасно.... а тут така фігня почалася...
Реально вони там з головою не дружать(((
Списують. Якщо ви засвітили десь картку із CRV .у мене кожен місяць намагаються))
 
Ну они же типа вам выдали займ, вот и пытаются попытать счастье, и стырить денюжку
Я це розумію((( З кожним днем все більше дивуюсь в якій країні ми живем? Неможливе стає реальним.
Вони можуть нову карту знайти?
 
Списують. Якщо ви засвітили десь картку із CRV .у мене кожен місяць намагаються))
Замініть картку.
Я це розумію((( З кожним днем все більше дивуюсь в якій країні ми живем? Неможливе стає реальним.
Вони можуть нову карту знайти?
Навряд чи. Якщо не в Приматі або Альфі.
 
Я це розумію((( З кожним днем все більше дивуюсь в якій країні ми живем? Неможливе стає реальним.
Вони можуть нову карту знайти?
Не, новую карту они не найдут, если только сами не засветите, будут пытаться со старой списать
 
Вопрос как обезопасить себя от таких случаев ? Если закрыла займ но в компании то остались данные, как их удалить . Менять паспорта, пароли , явки?
Закрила 1 займ, а другий вони без мене самі оформили, він відповідно висить як просрочений. І змінити дані не можу, там усе заблоковано для змін
Замініть картку
Змінила! Це вони із старої намагались...
У мене Приват
Переживаю чи до нової не доберуться
Не, новую карту они не найдут, если только сами не засветите, будут пытаться со старой списать
Поки що не збираюсь світить.
Дякую за відповідь тепер спокійніше спатиму!
 
Ц
Закрила 1 займ, а другий вони без мене самі оформили, він відповідно висить як просрочений. І змінити
Це взагалі вкрай вже..пишіть їм і відразу в поліцію і нацком за таке можуть і ліцензію відібрати
 
Ц

Це взагалі вкрай вже..пишіть їм і відразу в поліцію і нацком за таке можуть і ліцензію відібрати
Писала... уже двічі, уже і в прокуратурі знайшла знайомих, щоб відкрили кримінальне провадження, а віз нині там... В кіберполіції радили дзвонити в НБУ , на урядову але я кілька разів набрала, не додзвонилась і більше не набирала
 
Жестяк. Шараги самі на людину займ оформляють. Я би певно до президента дійшла щоб відновити справедливість...
 
Жестяк. Шараги самі на людину займ оформляють. Я би певно до президента дійшла щоб відновити справедливість...
Справедливості немає, є байдужість правоохоронців. На жаль. Я розчарована.

Спочатку я всім звонила, доказувала та нікому крім мене це не цікаво, навіть самим Кешбері. Я впевнена , що цим займається хтось із їхніх співробітників. Виходить, що навіть керівникам МФО не цікаво чи є в їхніх рядах криси, які таким чином крадуть гроші. Я бачила схожу тему тут на форумі і думаю, що такі випадки як у мене не поодинокі.
 
Назад
Угорі Унизу