• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кешберри, просрочка, тишина

Доброго дня, Кешбери чи як вони зараз себе називають Діджифінанс мене достають щодня. Пишуть смс що будуть подавати на суд,хоча брала в них 3000,потім робила пролонгації,а нарахували 14000. Вже майже 2 роки з ними не підтримую контакту. Можуть вони таке зробити чи ні?
Навіть листа додому місяць назад прислали
Що значить називають себе "діджифінанс"? Це зовсім інша компанія, коллекторська. Вони, мабуть, викупили ваш борг у Кешберрі. До суду можуть подати, чому ні
 
Останнє редагування:
Що значить називають себе "діджифінанс"? Це зовсім інша компанія, коллекторська. Вони, мабуть, викупили ваш борг у Кешберрі. До суду можуть подати, чому ні
То ви напевно від них ,бо так написали ,ніби лякаєте мене
 
То ви напевно від них ,бо так написали ,ніби лякаєте мене
Ну вони справді можуть подати в суд. Вам написали як є) Тільки перед реальною подачею вони навряд будуть про це вам писати)
 
А мене щось вони продали якомусь фінтеч колект, чи якось так, на днях смс надіслали. Телефонують іноді, номери вибиває як Еліт фінанс
 
Нарешті домовилась закрити за тіло позики. Протермінований ще з 2021 року. Після початку війни перестали нараховувати відсотки, але до цього накрутили дай боже. Дивно, що нікому за цей час не продали. Дзвонили декілька разів на тиждень. Ніколи не пропонували нормальних умов. Давно вела переписку з ними, що можу закрити за тіло, морозились. Сьогодні в вайбері написали, що згодні)
Screenshot_20230508_112520_Samsung Notes.jpg
 
Нарешті домовилась закрити за тіло позики. Протермінований ще з 2021 року. Після початку війни перестали нараховувати відсотки, але до цього накрутили дай боже. Дивно, що нікому за цей час не продали. Дзвонили декілька разів на тиждень. Ніколи не пропонували нормальних умов. Давно вела переписку з ними, що можу закрити за тіло, морозились. Сьогодні в вайбері написали, що згодні)Переглянути вкладення 126539
вітаю))) я так розумію, що їм скоро походу кінець настає
 
Наскільки я зрозумів, ця контора теж здохла... Більш як 4 місяці від них нічого не чути, на звернення не відповідають, трубку не беруть. Чи може з кимось виходять на зв'язок?
 
Наскільки я зрозумів, ця контора теж здохла... Більш як 4 місяці від них нічого не чути, на звернення не відповідають, трубку не беруть. Чи може з кимось виходять на зв'язок?
На данный момент у них вот так:
Screenshot_2023-12-18-14-45-42-417_com.android.chrome-edit.jpg
 
Пропали и хрен бы с ними))
Та хочеться ж, щоб мені всі кредитори борги посписували, а то як задовбувати - так всі гаразді. А як виконувати приписи ухвали суду, так всі обісрані і обіссані, сидять мовчать.
 
Помучився я з ними, брав ще до війни, почали в серпні минулого року знову нараховувати відсотки. Потім оформив реструктуризацію, але були затримки з ЗП і злетів, почали заново все рахувати.
Потім періодично робив пролонгації... Зараз домовився за тіло, хоча навіть рахувати страшно, скільки я там виплатив до цього.
Менеджер їх постійно в ТГ написував останній місяць, поки я не виплатив тіло, закрив десь тижні два тому
 
Помучився я з ними, брав ще до війни, почали в серпні минулого року знову нараховувати відсотки. Потім оформив реструктуризацію, але були затримки з ЗП і злетів, почали заново все рахувати.
Потім періодично робив пролонгації... Зараз домовився за тіло, хоча навіть рахувати страшно, скільки я там виплатив до цього.
Менеджер їх постійно в ТГ написував останній місяць, поки я не виплатив тіло, закрив десь тижні два тому
Вона жива ще ця шарага?
 
Назад
Угорі Унизу