• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

КФ.ЮА сами удалили договор ....

лана777

Форумчанин
Реєстрація
13 Сер 2020
Дописи
1,066
Реакції
1,002
Бали
1,093
UAH
0.00
лана777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый вечер.Получила сообщение, что договор удален из кредитной истории кредитором.Может ,кто подскажет, что из этого следует и с чего вдруг?
 
Добрый вечер.Получила сообщение, что договор удален из кредитной истории кредитором.Может ,кто подскажет, что из этого следует и с чего вдруг?
Те ж саме,але після того позвонили,ввічливо говорили,поцікавились чому вчасно не сплатила. Сказала,що раніше суботи точно не оплачу,а там не знаю. Сказала: добре,чекаємо Вашу оплату,Але постарайтесь раніше,щоб потім компанія без проблем давала далі кредити і побажала гарного дня.

Що значить сповіщення з УБКІ про те,що кредитор видалив договір з кредитної історії запитати не наважилась
 
Добрый вечер.Получила сообщение, что договор удален из кредитной истории кредитором.Может ,кто подскажет, что из этого следует и с чего вдруг?
По спостерігайте,можливо продали і з'явиться новий кредитор.
 
Теж так думала,але нічого не казали,що продадуть,пропонували в суботу хоч пролонгацію внести. Прострочка 7 днів. У чоловіка теж видалили,прострочка місяць, але він вже пару днів морозиться,то не знає що там
 
Тоже самое! У меня два кредита у них было. Один закрытый, второй просроченый где-то 2 недели.
Только хотела тему создать , и сразу на вашу наткнулась?
Что бы это значило? Не думаю что через 2 недели просрочки продали так быстро. И там тело около 3 тыс грн.
 

Вкладення

  • Screenshot_20210428-231648_Viber.jpg
    Screenshot_20210428-231648_Viber.jpg
    84.8 Кб · Перегляди: 116
Теж так думала,але нічого не казали,що продадуть,пропонували в суботу хоч пролонгацію внести. Прострочка 7 днів. У чоловіка теж видалили,прострочка місяць, але він вже пару днів морозиться,то не знає що там
Ну я б не спішила,поки не взнала що це.Бо віддасте їм ,а вони вас продадуть іншим.Або потребуєте гарантійні листи.
 
Мне также сегодня пришла смс с ubki.ua
зашла в личный кабинет долг весит,ничего не изменилось только всплыло окно проценты и пеня остановлено.И в 23:10 звонит от них робот.
 
Ну я б не спішила,поки не взнала що це.Бо віддасте їм ,а вони вас продадуть іншим.Або потребуєте гарантійні листи.
Ну відать дуже хочуть перед Великоднем паску поісти а не мівіну.Тільки прозвон закінчили півгодини тому....Мабуть місяць не чула...
 
Тоже самое! У меня два кредита у них было. Один закрытый, второй просроченый где-то 2 недели.
Только хотела тему создать , и сразу на вашу наткнулась?
Что бы это значило? Не думаю что через 2 недели просрочки продали так быстро. И там тело около 3 тыс грн.
Тоже самое после года прострочки
Тоже самое после года прострочки
смс с убки
 
Щось не те тут, терміни прострочки на стільки різні ,а у всіх те саме- видалили договір. Треба погуглить
 
Щось не те тут, терміни прострочки на стільки різні ,а у всіх те саме- видалили договір. Треба погуглить
Что-то узнали? У меня у них пока нет просрочки, но может скоро будет. А может погашу, сумма там маленькая...
 
Назад
Угорі Унизу