• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Kf.ua. Сироко финанс.

  • Автор теми Melle
  • Дата початку
  • Відповіді 60
  • Перегляди 4K
Я так розумію,що вже продали комусь чи як? Приходило про прострочку,переу тупки,закриття,але такого ще не було
Я не реагую, вони продають, потім знову повертають собі. Не думайте, що всі смс та листи, то 100 прцентна правда. Реагуйте тільки на мокру печатку та оригінальний підпис реальної людини. А то все єрунда. Якщо є чим платити тіло, чекайте прлпозицій і гарантійного листа вимагайте. Якщо ні, то моніторте себе в єдиному реєстрі боржників і зносьте, ВН з юристом, якщо вкліпають. Все, що Вам зараз приходить, уваги не вартує, це Ви зрозумієте через рік просрочки.
 
Я не реагую, вони продають, потім знову повертають собі. Не думайте, що всі смс та листи, то 100 прцентна правда. Реагуйте тільки на мокру печатку та оригінальний підпис реальної людини. А то все єрунда. Якщо є чим платити тіло, чекайте прлпозицій і гарантійного листа вимагайте. Якщо ні, то моніторте себе в єдиному реєстрі боржників і зносьте, ВН з юристом, якщо вкліпають. Все, що Вам зараз приходить, уваги не вартує, це Ви зрозумієте через рік просрочки.
Це просто з УБКІ сповіщення у Вайбер прийшло. Я підключила послугу інформування про зміни в кредитній історії. Боюсь ,що ще ці такий треш влаштують
 
Це просто з УБКІ сповіщення у Вайбер прийшло. Я підключила послугу інформування про зміни в кредитній історії. Боюсь ,що ще ці такий треш влаштують
Хто зна. Можуть, головне не реагувати. А кому продали?
 
Боюсь ,що ще ці такий треш влаштують
Вони досить спокійні, що Сіроко (якщо ви в них), що саме КФ.
Не буйні щодо якихось погроз чи колажів.
Якщо протермінування тривале, моніторте себе на сайтах мінюста про всяк випадок.
 
Ще не знаю. Тільки таке сповіщення було
Вы как себе решили? Есть чем тело отдавать? Тогда ждите от них предложений, но до того будут звонить и т. д. А если платить нечем, то и говорить с ними не о чем. А чего ждать, то есть отдельные темы на форуме по каждой шараге, да и в ютубе много есть информации. Главное правильно настроить своё окружение и на работе начальство. Знать, что если нашли работу, то звонить бубут. Тут всё зависит от того, как Вы настроете свое окружение. Если никак, то это плохо. Значит заготовьте правильный и одинаковый ответ для всех. Раньше брала, но всё выплатила, сведения обо мне остались у них, хотят еще. Это они вымагатели и шахраи, а не я.
 
Вони досить спокійні, що Сіроко (якщо ви в них), що саме КФ.
Не буйні щодо якихось погроз чи колажів.
Якщо протермінування тривале, моніторте себе на сайтах мінюста про всяк випадок.
Прострочка 6 днів
 
Даже если это правда, то это никак и не на что не повлияет в Вашей жизни.
ну перед праздниками не хочется получить блокировку счетов, и не понятно кому кф продали, хотя еще вчера кф прислали смс закройте кредит до 30 апреля!
 
ну перед праздниками не хочется получить блокировку счетов, и не понятно кому кф продали, хотя еще вчера кф прислали смс закройте кредит до 30 апреля!
Все счета блокируют редко и после того, как Вы уже будете в реєстре боржників. У Вас сколько просрочки?
 
аналогично! как исчезли и ни слуху ни духу!
Ну у меня где-то месяц назад "проснулись" сИрки в виде сымысы ( после длительного молчания )
1619603275223.png
 
Назад
Угорі Унизу