• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

KF.UA сходят с ума.35 звонков за день

  • Автор теми Nina1235
  • Дата початку
  • Відповіді 80
  • Перегляди 5K
Ойййй у меня тоже ... робот наверное -- все заблочено ! Но вот треш был вечера еще и кредит плюс - это вообще пиз...ц , мин 30 - 73 пропущенных ! :fool:
А больше всего , у них что не заканчиваются номера ?У меня в блоке уже наверное миллион!Гребанные звонилки ! Интересно , кто это их назвал коллекторамы :rofl::rofl::rofl: Им как то больше подходит звонилки - 95 или ЗЕ - звонилки :u4itel:
Вот и меня они этим бесят, около 100 звонков и все почти - кредиткасса в первый день просрочки. Звонки в-основном все блокирует программа, но жаль, батарею садят, уpoды.
 
с первого дня просрочки написал им на Фейсбуке, что общаться буду только в письменном режиме.
просрочке 2-й месяц. звонят нечасто, иногда пишут- предлагают обсудить лояльные условия.
когда брал первый займ, сразу после получения денег они списали с карты гривен 250- точно не помню, в два захода.
оказалось, что это у них комиссия какая то.
я расстроился и даже разгневался.
не первые в очереди, не первые.
 
Ой.....мене альфа банк зараз тероризує звінками ..з 10 до 21
....це просто капець...кф просто відпочивають в стороні...
Ну сусід має Ідею то каже що тоже задалбують але лише до 18:00.Незнаю казав що подав листа на реструктиризацію.
 
Ну сусід має Ідею то каже що тоже задалбують але лише до 18:00.Незнаю казав що подав листа на реструктиризацію.
я теж подала...а мені лист прийшов щоб зверталася за номером ........хз яким...десь у Чернівцях ...думаю що на прозвін віддали ....ну....нехай чекають....тримаються ....грошей нема і раніше вересня не буде....
 
с первого дня просрочки написал им на Фейсбуке, что общаться буду только в письменном режиме.
просрочке 2-й месяц. звонят нечасто, иногда пишут- предлагают обсудить лояльные условия.
когда брал первый займ, сразу после получения денег они списали с карты гривен 250- точно не помню, в два захода.
оказалось, что это у них комиссия какая то.
я расстроился и даже разгневался.
не первые в очереди, не первые.
Ви ім самі пишете з фб зі своєі сторінкі? Бо до мене лише дуже хочуть в друзі набиватися якась ципочка з примоколект:жена:,але звичайно я відправляю такіх людей у далекій похід?
я теж подала...а мені лист прийшов щоб зверталася за номером ........хз яким...десь у Чернівцях ...думаю що на прозвін віддали ....ну....нехай чекають....тримаються ....грошей нема і раніше вересня не буде....
Так йому по телефоні відмовляли, смс погрози слали, то він вже у нас частий гость в дома?.невспіє прийти смс він вже йде і каже дивись вже майно ідуть описувати?,написали.Але пішов до юриста, той йому сказав написати заяву,зробити ксерокопію цієі заяви і відіслати ім,але відповідь лише у письмовій формі, якщо відмовлять письмово то це вроді є привід писати на нбу,шось таке.
 
Останнє редагування:
Подскажите,у кого как обстоят с ними дела?Звонят с 8 до 23,больше 30 звонков за день
Я сімку відразу викинув в перший день ще і ніхто не дзвонив до мене. Вже 2 роки в мене 20 займів і ні одного дзвінка і все шикарно )
 
Тоже с сегодняшнего дня наяривают))
 
Назад
Угорі Унизу