• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

КК Арго. Отзывы. Кто из кредиторов продает им долги?

  • Автор теми Krolik
  • Дата початку
  • Відповіді 50
  • Перегляди 6K
Тижня три щодня клянчать тіло. Як завжди остання можливість))
 
Написали якщо не закрию за тіло кредиту то подадуть до суду.Це правда?
В мені сьогодні таке прийшло. Що буде судова справа. Це так? Чи тільки лякають. Просрочки вже 3й рік. У манівео суд виграла, ще і гроші мені винні… з цими так само буде? До чого готуватись? Підскажіть хто знає
 
В мені сьогодні таке прийшло. Що буде судова справа. Це так? Чи тільки лякають. Просрочки вже 3й рік. У манівео суд виграла, ще і гроші мені винні… з цими так само буде? До чого готуватись? Підскажіть хто знає
До суду подати може будь-хто. Питання в тому, що це малоймовірно, але все ж моніторити себе на Судовій владі варто
Сьогодні теж прислали листа на електронку з пропозицією реструктуризаці тіла на 2 місяці
 
мені написали 3400 заплатити… а то буде судова справа на всі гроші) а я дивилась по кредитній історії то вони хочуть 105 тис)))
Мені просто цікаво саме за цей арго… і бтстрозайм. Вони подають чи тільки лякають. Бо то будо просто смс приходило від кк арго. А тепер прислала якась Людмила що буде судова справа. І теж кк арго. Тільки в вайбер
 
мені написали 3400 заплатити… а то буде судова справа на всі гроші) а я дивилась по кредитній історії то вони хочуть 105 тис)))
Вони просто казкові дов**би. Мені з 4300 нарахували під півмільона:pravila: В цьому році майже кожен місяць пишуть, що згодні на "тіло"
 
Вони просто казкові дов**би. Мені з 4300 нарахували під півмільона:pravila: В цьому році майже кожен місяць пишуть, що згодні на "тіло"
Ну я думаю раз поки не пожали в суд то вже цього не зроблять. Я в мене строк позову вийшов… в цьому міс було рівно 3 роки з моменту взяття, то думаю що не подадуть в суд, а тільки ним лякають) якщо в манівео виграла суд то і з ними розберемось так само))
 
в мене строк позову вийшов…
Це ви так думаєте.
Строки позовної давності продовжили ще постановою КМУ в 2020 році на періоди дії карантину... про воєнний стан взагалі мовчу.
Та і ці терміни діють з поправкою яку варто знати, а саме "якщо інше не прописано в договорі"... а це "інше", ймовірно що прописано.
 
Назад
Угорі Унизу