• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

КК Карма хто щось чув про них

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 44
  • Перегляди 3K
дуже дякую. я розу мію є такі люди хто давно на форумі а я тільки з листопада і багато чого ще не знаю і тому стільки питань
Ви запитуйте, все пояснимо і допоможемо. Щоденник запропонувала як альтернативу.
 
дуже дякую всім. просто ще дуже за все пернеживаю і накриває ще мене страх і думки лізуть в голову. коли в мене почалася просрочка то я 3 місяці була як в дурдомі, ночами не спала. що Вам розказувти самі все знаєте і напевно через це пройшли
 
прислали стргодні смс що вони будуть врегульовувати питання заборгованності по Швидко гроші
Напишите им....мои люди из компании "В последний путь" непременно свяжутся с вами на неделе. :sarcastic: :sarcastic:
 
прислали стргодні смс що вони будуть врегульовувати питання заборгованності по Швидко гроші
До врегулювання Вашої простроченої заборгованості залучене ТОВ Колекторська компанія Карма;ЄДРПОУ 41460084;25009,м.Кропивницький,вул.Соборна,буд.20,тел: 0800751041;[email protected];йому передані Ваші персональні дані...Мне тоже сегодня пришло...тоже швыдкогроши
 
Доброго дня всім форумчанам. підскажіть правильна моя позиція не відповідати на дзвінки та смс? бо трохи знову паніка чомусь
 
Карма звонила на домашний по гелекси. Я никому ничего не должна и эту звонилку послала открыто
 
До врегулювання Вашої простроченої заборгованості залучене ТОВ Колекторська компанія Карма;ЄДРПОУ 41460084;25009,м.Кропивницький,вул.Соборна,буд.20,тел: 0800751041;[email protected];йому передані Ваші персональні дані...Мне тоже сегодня пришло...тоже швыдкогроши
От спасибо, буду дома- схожу в гости...
 
Назад
Угорі Унизу