• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Колектори Пристав і кредитна картка Укрссибанк

  • Автор теми Katruska
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 2K

Katruska

Форумчанин
Реєстрація
6 Бер 2020
Дописи
112
Реакції
41
Бали
193
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Katruska не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Є кредитнка картка "Шопінг Укрссибанк" 40к.
Другий місяць просрочка (вже 45к нараховано мінус)передали колекторській компанії Пристав.Хто з ними сталкувався? Пропонують кожні 2 неділі пр 2к скидати на карту,але пропонують адекватно без погроз і т.д
Хто що може сказати по цій кариі? Так як на даний момент і 2к немає заплатити?
 
У мене шопінг карта, 20000 тис., все було добре, вносила платежі, і тут на тобі, приходить смс внесіть платіж 18000 тис, при тому, що 20000 так і залишилось, навісили якимось чином 18000 тисяч
 
Что могут сделать приставы на меня собираються подавать в суд. Долг 18000а через суд сказали 25000блокировка считов и тд и тп то делать посоветуйте
 
Вы знаете , когда доблестные МФО и коллектора ,начали звонить и писать моим родственникам и знакомым ( тем на кого мне не все равно , говорила - что да есть пару кредитов и не справляюсь с процентами поэтому и звонят ) , и в ответ я узнала что почти у всех знакомых такая же фuгня , в основном банки конечно , но не суть , по теме Шоппинг карта на 40 к есть у знакомой , просрочка 8 месяцев ,продали какой то малоизвестной факторинговой , пока что ни слуху ни духу от них
 
В УкрСиббанке отметился. Могу сказать, после сравнения,банк придерживается относительно цивилизованных методов,и торгует Вас таким же. Вполне договороспособен. Из минусов, может пойти в суд. Имеет мощный юротдел. Если с вас взять нечего, можно забить. Если есть, лучше договориться
 
Уже два тижні як з особистого кабінету зник кредит готівкою. Натомість написано що він виплачений. Сума 50к. Комусь уже продали, але жодних листів не отримував.
Хз..
 
Уже два тижні як з особистого кабінету зник кредит готівкою. Натомість написано що він виплачений. Сума 50к. Комусь уже продали, але жодних листів не отримував.
Хз..
Тоже самое. И чего ждать - не знаю. Если есть новости, поделитесь, пожалуйста.
 
Тоже самое. И чего ждать - не знаю. Если есть новости, поделитесь, пожалуйста.
Продали вони ,у мене теж кредит погашено в кабінеті ,але смс отримала,що змінився кредитор і реквізити .
 
Продали вони ,у мене теж кредит погашено в кабінеті ,але смс отримала,що змінився кредитор і реквізити .
Скоты! А между прочим, я долго была очееееень ответственный клиент. И такие бессовестные. Прям "Акулы капитализма"
 
Цікаво, а у відділенні довідку про погашений кредит дадуть?
Написав мені ФК Суперіум, що через якийсь кронос познаходив моїх родичів і номери телефонів їхніх, а потім бац- і видалив повідомлення. Але кошмарять конкретно. Знайшли троюрідних і навіть чотирирічного брата. Шо це за монстри, знає хто?
 
Останнє редагування:
Меня тоже кошмарят, сначала тихие были а теперь пошли коллажи, скрин с жильцами дома, типа соседи и тд.На сколько мне известно, в суды они не подают по крайней мере ни одного случая не видела.
Цікаво, а у відділенні довідку про погашений кредит дадуть?
Написав мені ФК Суперіум, що через якийсь кронос познаходив моїх родичів і номери телефонів їхніх, а потім бац- і видалив повідомлення. Але кошмарять конкретно. Знайшли троюрідних і навіть чотирирічного брата. Шо це за монстри, знає хто?
 
Они меня сегодня задр@чили автодозвоном и автоответчиком!!!
Хотя я просто указана, как контактное лицо и дел с укрсибом никаких не имею
Куда пожаловаться на твapeй??????
 
Назад
Угорі Унизу