• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Колектори Таліон дійсно звертаються до третіх осіб?

Makarenko

Форумчанин
Реєстрація
14 Вер 2022
Дописи
60
Реакції
7
Бали
283
UAH
2.00
Ваш пол
Женский
Makarenko не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора сьогодні Таліон смс прислали ,що будуть звертатись до третіх осіб,у кого як з ними,дійсно чи просто лякають?
 
Доброго вечора сьогодні Таліон смс прислали ,що будуть звертатись до третіх осіб,у кого як з ними,дійсно чи просто лякають?
Ну, по соседям любят звонить, по контактным. Лучше предупредите за раннее, что взломали банкинг и что-то вас хотят. Или ,если с ними говорить, то спишутся деньги с карты. Так это мошенники. Мою соседку записали в поручители, а я даже не знаю как ее звали, не то что номер.
 
Ну, по соседям любят звонить, по контактным. Лучше предупредите за раннее, что взломали банкинг и что-то вас хотят. Или ,если с ними говорить, то спишутся деньги с карты. Так это мошенники. Мою соседку записали в поручители, а я даже не знаю как ее звали, не то что номер.
Ото да я поручителів ніяких не залишала ату вас давно дзвонили до війни чи під час?
 
Мне за время войны особо не звонили. Вот буквально месяц назад начал робот звонить. Меня талион передал по поручению в службу выконання стягнень. Эти шото там пытаются, но слабо. До войны звонили соседям, а одна соседка стала прям членом семьи. Сейчас звонят, ли - хз. Мне все равно. Не общаюсь
Ото да я поручителів ніяких не залишала ату вас давно дзвонили до війни чи під час
 
Доброго вечора сьогодні Таліон смс прислали ,що будуть звертатись до третіх осіб,у кого як з ними,дійсно чи просто лякають?
У меня прислали сначала договор переуступки, далее пару пугалок, после чего предложение гарантийным письмом за полтела. Так и разошлись. До войны.
 
Таліон телефонує батькові він не контактна особа, навіть з свого офіційного номера підписаний , вони що не бояться штрафів
 
Таліон телефонує батькові він не контактна особа, навіть з свого офіційного номера підписаний , вони що не бояться штрафів
У меня тоже они звонили родителям и слали сообщения...
 
Доброго вечора сьогодні Таліон смс прислали ,що будуть звертатись до третіх осіб,у кого як з ними,дійсно чи просто лякають?
Доброго дня, дзовили третім особам чи ні??? Мені сьогодні теж прислали, варто хвилюватися?
 
Це все дуже індивідуально. В моєму випадку дзвонили навіть чужим для мене людям

Це все дуже індивідуально. В моєму випадку дзвонили навіть чужим для мене людям
Це під час воєнного стану?
 
Їм в підвалах пофіг на все.
Повна фігня, вже такі дурні думки в голову лізуть, що жити не хочеться ?
Повна фігня, вже такі дурні думки в голову лізуть, що жити не хочеться ?
Цілий ранок трушусь як дурне...
 
Повна фігня, вже такі дурні думки в голову лізуть, що жити не хочеться ?

Цілий ранок трушусь як дурне...
То пройде. Читайте форум, питайте, коли щось незрозуміло і тримайте себе в руках. Життя не закінчується
 
То пройде. Читайте форум, питайте, коли щось незрозуміло і тримайте себе в руках. Життя не закінчується
Щиро ,Вам, дякую за підтримку, руки опускаються зовсім в таких ситуаціях, дуже не хочу щоб до рідних дзвонили, так як в мене рідня з боку чоловіка тільки ( ще більше не приємно) своїх нема в мене в Україні ? Може якби своїм дзвонили то було б легше...
 
Щиро ,Вам, дякую за підтримку, руки опускаються зовсім в таких ситуаціях, дуже не хочу щоб до рідних дзвонили, так як в мене рідня з боку чоловіка тільки ( ще більше не приємно) своїх нема в мене в Україні ? Може якби своїм дзвонили то було б легше...
Чим легше?
 
Ну чомусь думала, що свої краще напевно зрозуміли б....але фіг там легше напевно...
Ну чомусь думала, що свої краще напевно зрозуміли б....але фіг там легше напевно...
Не так соромно
 
Назад
Угорі Унизу