• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Колектори Таліон дійсно звертаються до третіх осіб?

Доброго дня, дзовили третім особам чи ні??? Мені сьогодні теж прислали, варто хвилюватися?
Могут. Они у меня когда то коллаж состряпали. Вернее сами Манивео. И группу создали Талики для помощи в погашении кредита. После чего предложили тело, а потом и полтела. Так и расстались с ними.
 
Могут. Они у меня когда то коллаж состряпали. Вернее сами Манивео. И группу создали Талики для помощи в погашении кредита. После чего предложили тело, а потом и полтела. Так и расстались с ними.
А колись це коли?
 
Дзвонять мені і мамі. Пишуть так само.
Поки ви йдете на контакт до тих пір і вони звонять...
 
Отримала на електронну пошту що згідно пункту договора розривають договір , що це значить лист від манівео , а в середині від Таліон , ну щоб сплатила сьогодні і реквізити. Що це значить? , мені то не всеодно хай розривають собі , всеодно платити не збираюся таку суму.
 
Отримала на електронну пошту що згідно пункту договора розривають договір , що це значить лист від манівео , а в середині від Таліон , ну щоб сплатила сьогодні і реквізити. Що це значить? , мені то не всеодно хай розривають собі , всеодно платити не збираюся таку суму.
Передали ваш договір Таліонам на продзвон. Одна контора, різні кабінети.
 
Передали ваш договір Таліонам на продзвон. Одна контора, різні кабінети.
Та мій кредит манівео продали вже два місяці назад Таліон, короче я зрозуміла вони передають один одному
 
Чому ж тоді Манівео відповіли в листі що перед компанією в мене немає боргу, звертатися в Таліон
 
Чому ж тоді Манівео відповіли в листі що перед компанією в мене немає боргу, звертатися в Таліон
Тому що договір передали Таліону, тепер вам потрібно вирішувати з ними. А маніки будуть займатися початковцями так сказати.
 
Дякую. Такі ще не дзвонили.
Ще будуть. В мене рік і два місяці мовчали, потім активізувалися знов. Маму просили закрити мій борг?, наче вона їм щось винна.То відповідь була такаж як і моя. Я вам не винна нічого. Але все ж таки домовились на три платежі розбити тіло, так як пролонгації не було. А тіло 20 к. Перший раз внесла 5 тисяч, другий раз потрібно завтра платити. Коштів немає??, але я все одно зв'язалися з ними. Кажу що коштів нема, оплати не буде! І що ви думаєте, гарантійне виправили, і внесли дату коли я зможу внести оплату. Тож не все так погано. Можливо тому що в мене більше року з ними не було взагалі діалогу, хз. Або розуміють що крім мене його ніхто не закриє.
 
Могут. У меня после месяца просрочки отдали Талионам. А они уже звонили почти сразу. Правда, дело было в году 2020 году :/
 
Ще будуть. В мене рік і два місяці мовчали, потім активізувалися знов. Маму просили закрити мій борг?, наче вона їм щось винна.То відповідь була такаж як і моя. Я вам не винна нічого. Але все ж таки домовились на три платежі розбити тіло, так як пролонгації не було. А тіло 20 к. Перший раз внесла 5 тисяч, другий раз потрібно завтра платити. Коштів немає??, але я все одно зв'язалися з ними. Кажу що коштів нема, оплати не буде! І що ви думаєте, гарантійне виправили, і внесли дату коли я зможу внести оплату. Тож не все так погано. Можливо тому що в мене більше року з ними не було взагалі діалогу, хз. Або розуміють що крім мене його ніхто не закриє.
Мені ось таке таліон прислав:
Ви можете вирішити питання, оплатив суму 10600 грн. Ваш залишок буде анулювано. Пропозиція ОДНОРАЗОВА і дійсна тільки до 30.03.2023р. включно. Інших пропозицій для Вас немає! Готувати для Вас гарантийний лист?
Тіло 5300. Пролонгацій не було. Загальний борг 14700. Грошей поки нема.
 
Самі вони одноразові

Будуть
Я поки закриваю тих, хто пропонує тіло, менше тіла, тіло+невеликий%.. Смарти порадували. Лишилося ще 4 платежі внести. Але за 701грн готові закрити. Завтра закрию
Самі вони одноразові

Будуть
А будуть сильно кошмарити?
 
Назад
Угорі Унизу