• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Коли довкола ні душі...

Валюшка

Форумчанин
Реєстрація
12 Січ 2022
Дописи
694
Реакції
1,124
Бали
253
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Валюшка не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Коли довкола ні душі,
Коли усі приснули душі,
Я знов пишу свої вірші,
Бо гріх мене за горло душить...
Як я могла?Навіщо так?
Загнала всіх в борги,у яму...
Показують мені кулак,
І виганяє з дому мама...
Я каюся і плачу знов,
Я бачу,що я натворила,
Холоне вранці в жилах кров,
Коли торкаюсь телефону...
Там знов дзвінки, дзвінки,дзвінки...
Віддати треба їм всім гроші,
Я розривають на шматки,
Немаю чим віддати.Спаси Боже,
Спаси мене від тих думок,
Що в голові моїй рояться,
В очах-лиш страх,в горлі-комок,
Може пора з життям прощаться?
Прости,пробач ти мене, мам,
Клянусь,дурного не хотіла,
Немов поклята,мов дурман,
Нащо я тих кредитів наробила?
Незнаю,далі буде що,
Як їх віддати,відробити,
Але хай щоб там не було,
Мене прошу,мамо,простити...
 
Саме обідне,що правда(
Стихи красивые. Но по сути, выкидывайте глупости из головы. С мамой помиритесь, это ж мама.
Кредиты - ой, такое. Они только ваши, и отдавать или нет - там уже разберетесь, как будут появляться деньги.
Отпустите эту ситуацию в принципе. Попробуйте успокоить маму и как-то наладить общение, пусть и не сразу.
И прекращайте даже думать о всяких глупостях.
Поверьте, наши кредиты - такие мелочи, на самом деле. Особенно в сравнении с настоящими бедами.
 
-Може пора з життям прощатись?

Життя дає нам тільки Бог
Нехай лиш він і заберає
Коли здається,що ти сам.
То значить,Бога вже немає?
Усе минає день за днем
Проблеми,біль,розчарування
Коли здається що ти сам
Молись!Як ніби вже в останнє)))
 
Стихи красивые. Но по сути, выкидывайте глупости из головы. С мамой помиритесь, это ж мама.
Кредиты - ой, такое. Они только ваши, и отдавать или нет - там уже разберетесь, как будут появляться деньги.
Отпустите эту ситуацию в принципе. Попробуйте успокоить маму и как-то наладить общение, пусть и не сразу.
И прекращайте даже думать о всяких глупостях.
Поверьте, наши кредиты - такие мелочи, на самом деле. Особенно в сравнении с настоящими бедами.
Я на неї дуже розраховувала,хотіла,щоб дитину понянчила,а я б на роботу вийшла(дитині 2 місяці,де я в декреті гроші візьму?),а вона каже якби де роки півтора,то да,а таке мале ні,хоча коли я вагітна була,то обіцяла,що глядітимеш,видно нервувати не хотіла мене
-Може пора з життям прощатись?

Життя дає нам тільки Бог
Нехай лиш він і заберає
Коли здається,що ти сам.
То значить,Бога вже немає?
Усе минає день за днем
Проблеми,біль,розчарування
Коли здається що ти сам
Молись!Як ніби вже в останнє)))
Дякую за підтримку)
 
Валюшка, Стихи безусловно красивые - но чесн слово, ну не переживайте Вы так - со временем все нормализуется... Конечно нужно будет приложить усилия - но все в Ваших руках...
 
Я на неї дуже розраховувала,хотіла,щоб дитину понянчила,а я б на роботу вийшла(дитині 2 місяці,де я в декреті гроші візьму?),а вона каже якби де роки півтора,то да,а таке мале ні,хоча коли я вагітна була,то обіцяла,що глядітимеш,видно нервувати не хотіла мене
Ну, что ж. В конце концов, мы детей себе рожаем, а бабушки - помогают, хорошо, нет - вроде как не обязаны.
Попробуйте найти работу на удаленке пока что, чтобы из дома работать, постоянно всякие менеджера по продажам, консультанты в интернет-магазины и колл-центры требуются. Просто не говорите, что ребенок такой маленький, а то могут отказать, так как "а вдруг будет плачь не вовремя и т.д." Либо еще что-то можно поискать, где даже говорить не надо (тексты писать, сайты наполнять, что-то рисовать - мало ли, что вы умеете)
 
Коли довкола ні душі,
Коли усі приснули душі,
Я знов пишу свої вірші,
Бо гріх мене за горло душить...
Як я могла?Навіщо так?
Загнала всіх в борги,у яму...
Показують мені кулак,
І виганяє з дому мама...
Я каюся і плачу знов,
Я бачу,що я натворила,
Холоне вранці в жилах кров,
Коли торкаюсь телефону...
Там знов дзвінки, дзвінки,дзвінки...
Віддати треба їм всім гроші,
Я розривають на шматки,
Немаю чим віддати.Спаси Боже,
Спаси мене від тих думок,
Що в голові моїй рояться,
В очах-лиш страх,в горлі-комок,
Може пора з життям прощаться?
Прости,пробач ти мене, мам,
Клянусь,дурного не хотіла,
Немов поклята,мов дурман,
Нащо я тих кредитів наробила?
Незнаю,далі буде що,
Як їх віддати,відробити,
Але хай щоб там не було,
Мене прошу,мамо,простити...
Мама простит всегда она Вас будет любить любой. Поменяйте всем номера телефонов и наступит тишина и начните любить себя. Не обращайте внимания на то что скажут . Живите и радуйте маму.
 
Я на неї дуже розраховувала,хотіла,щоб дитину понянчила,а я б на роботу вийшла(дитині 2 місяці,де я в декреті гроші візьму?),а вона каже якби де роки півтора,то да,а таке мале ні,хоча коли я вагітна була,то обіцяла,що глядітимеш,видно нервувати не хотіла мене

Дякую за підтримку)
А мама реально ОБЯЗАНА няньчить ребенка? Ах, обещала ..
Где муж/отец малыша?
 
Справа в тому,що не зобов'язана,але сама запропонувала допомогу.Раніше.А тепер...
Тепер усе шкереберть
Можливо,мама просто боїться відповідальність на себе брати за таку маленку ляльку?
 
Та щось нічого не клеїться...на роботу не взяли, сказали рано ще, шукаю підробіток,поки безуспішно
Шукала по фрілансу,поки нарвалася тільки на шахраїв,які просять передоплату за надання роботи
Можливо,мама просто боїться відповідальність на себе брати за таку маленку ляльку?
Можливо...Я вже за ті МФО і не згадую майже (якби не дзвонили) більше думаю де знайти хоч якийсь підробіток
А в сезон нормально зарабатываете?
До декрету працювала на державному підприємстві,то в принципі нічого,сносно
 
Можливо...Я вже за ті МФО і не згадую майже (якби не дзвонили) більше думаю де знайти хоч якийсь підробіток
Чесно?Ви б краще не рвали серце і душу,а чоловіка якось на більш оплачувану роботу стимулювали б піти...ну реально,мож досить бути поні і тягнути все на собі?
 
Шукала по фрілансу,поки нарвалася тільки на шахраїв,які просять передоплату за надання роботи

Можливо...Я вже за ті МФО і не згадую майже (якби не дзвонили) більше думаю де знайти хоч якийсь підробіток

До декрету працювала на державному підприємстві,то в принципі нічого,сносно
Ну,а как сезонный заработок?Как никак можно заработать..Пару месяцев подождите.
 
Назад
Угорі Унизу