• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Коллекторы МФО Традиция Обзванивают родственников

  • Автор теми darkdark
  • Дата початку
  • Відповіді 49
  • Перегляди 3K
Спасибо за совет, но мой вопрос заключался немного в другом:)
В чому?)Що у вас є 9500,а вони хочуть 15?Що їм сказати,щоб повелись?Я вмію читати...А ще вмію правильно розставляти приорітети)І не бігаю за МФО щоб віддати гроші)А вони йдуть на всі вигідні умови,для мене)))Щоб щось отримати.Гарного дня!
 
Продовжуй. Мейбі поясниш...
Хоча ПЕПА ?? вроді вже чітко і доступно пояснила що буде.
IMG_20220720_104335.jpg
Куда Пепа 9500 віднесе ,а не в МФО):beach:Перетопчуться)
 
Какой то сюр уже пошёл в этой теме… про игнор и т д тут весь форум забит, с этим понятно… я написала и спросила у конкретного человека, который сказал что есть действенный метод, на всякий спросила у всех… и тут началось, будто какой то нонсенс что человек сам хочет закрыть кредит без прохождения 7 кругов ада. Если нечего сказать кроме советов про игнор, то спасибо не нужно ничего говорить, я не понимаю важности которую транслирует мисс Пепа, взять кредиты и морозиться пять лет, ну так каждый может.
П.С. Сообщение написано без негатива и претензий
 
Яна_, хотите закрыть займ,стойте на том ,что у вас больше нет денег...только оплатить тело.
Не захотят идти на ваши условия....потом захотят ,вот и всё.
Пепа это и имела ввиду,в начале нужно включать игнор.Потому, что сразу на ваши условия не пойдут.
 
Какой то сюр уже пошёл в этой теме… про игнор и т д тут весь форум забит, с этим понятно… я написала и спросила у конкретного человека, который сказал что есть действенный метод, на всякий спросила у всех… и тут началось, будто какой то нонсенс что человек сам хочет закрыть кредит без прохождения 7 кругов ада. Если нечего сказать кроме советов про игнор, то спасибо не нужно ничего говорить, я не понимаю важности которую транслирует мисс Пепа, взять кредиты и морозиться пять лет, ну так каждый может.
П.С. Сообщение написано без негатива и претензий
Від місс Пепи вам удачі.В військовий час,ніякого "аду"від МФО немає.Не такий як три роки назад.Тут згідна.
Просто у вас цікаве поняття роботи МФО)Я хочу щоб закрили за таку суму,а вони хочуть іншу.
І чим більше ви будете проявляти свою зацікавленість,тим більше будуть дзвонити і задовбувати,вас і округу.І не тільки 15 віддасте ,а і 20.От все що я вам пробувала донести.
А форум "забитий"як ви кажете,людськими ситуаціями з МФО.Де кожен ділиться своїм)І 90% закриття за тіло,це таки ігнор декілька місяців.
 
Останнє редагування:
Від місс Пепи вам удачі.В військовий час,ніякого "аду"від МФО немає.Не такий як три роки назад.Тут згідна.
Просто у вас цікаве поняття роботи МФО)Я хочу щоб закрили за таку суму,а вони хочуть іншу.
І чим більше ви будете проявляти свою зацікавленість,тим більше будуть дзвонити і задовбувати,вас і округу.І не тільки 15 віддасте ,а і 20.От все що я вам пробувала донести.
А форум "забитий"як ви кажете,людськими ситуаціями з МФО.Де кожен ділиться своїм)І 90% закриття за тіло,це таки ігнор декілька місяців.
Да просто странные они, ну прям все идут на уступки аж рады закрыть за тело, никаких проблем и угроз ни от кого, я себе закрываю потихоньку и тут они мне звонят, че то пытался хамить про отца и родителей спрашивать работу, называет имя директора мол звонить будет ( пусть звонит конечно, он умер неделю назад) к чему я веду, я знаю и он знает что фиг я им заплачу больше тела, к чему эти проблемы) не было б денег, ну что ж тут кроме игнора поделать, а так очень хочу закрыть вопрос с мин потерями естественно)) включил ещё агро, видимо настроен серьезно, вот и спрашиваю, может другие рычаги есть, а читая ответы ощущение сложилось будто насмехаются ребята
 
Да просто странные они, ну прям все идут на уступки аж рады закрыть за тело, никаких проблем и угроз ни от кого, я себе закрываю потихоньку и тут они мне звонят, че то пытался хамить про отца и родителей спрашивать работу, называет имя директора мол звонить будет ( пусть звонит конечно, он умер неделю назад) к чему я веду, я знаю и он знает что фиг я им заплачу больше тела, к чему эти проблемы) не было б денег, ну что ж тут кроме игнора поделать, а так очень хочу закрыть вопрос с мин потерями естественно)) включил ещё агро, видимо настроен серьезно, вот и спрашиваю, может другие рычаги есть, а читая ответы ощущение сложилось будто насмехаются ребята
Вот Вы сами себе и ответили на вопрос. Там не с кем договариваться. Поэтому самое эффективное это их игнорить.
 
читая ответы ощущение сложилось будто насмехаются ребята
Вам так здалося. Ніхто тут навмисно не хоче образити чи щось доказати.
Вам видніше як саме у вашій ситуації "розрулювати" це все.
В контексті теми вам просто пояснюють люди з багаторічним вже досвідом як це працює...
А саме: чим більше ви будете проявляти зацікавленість і показувати це їм - тим більш зухваліше вони вестимуть себе.
Як тільки показати цим бронелобим іхнє місце в стойлі - все кардинально змінюється і вони вже ледве не з проханнями
намагаються отримати хоч щось. Ось і все що вам писали. Ніяких навмисних образ чи сміхуйочків.
 
Да просто странные они, ну прям все идут на уступки аж рады закрыть за тело, никаких проблем и угроз ни от кого, я себе закрываю потихоньку и тут они мне звонят, че то пытался хамить про отца и родителей спрашивать работу, называет имя директора мол звонить будет ( пусть звонит конечно, он умер неделю назад) к чему я веду, я знаю и он знает что фиг я им заплачу больше тела, к чему эти проблемы) не было б денег, ну что ж тут кроме игнора поделать, а так очень хочу закрыть вопрос с мин потерями естественно)) включил ещё агро, видимо настроен серьезно, вот и спрашиваю, может другие рычаги есть, а читая ответы ощущение сложилось будто насмехаются ребята
Все що я вам писала.Не хочуть і не треба.Прийде час ,просити будуть.
Яна_, і ніхто не насміхається,а совітують ,як закрити без существенних розтрат для вас.
 
Назад
Угорі Унизу