• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Компанія CLY.цікаві відгуки про неї.

  • Автор теми Няша
  • Дата початку
  • Відповіді 35
  • Перегляди 6K

Няша

Форумчанин
Реєстрація
2 Кві 2020
Дописи
261
Реакції
78
Бали
3,625
UAH
1.50
Ваш пол
Женский
Няша не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Що собою вона представляє?хто з нею стикався і на що вони здатні?
 
Що собою вона представляє?хто з нею стикався і на що вони здатні?
ничего не представляют.такие же жулики как все остальные мфо!нІ нашо не здатнІ...просто панти та махінаціЇ і постоянна брехня як у всіх мфо жуліків!
 
В мене
Що собою вона представляє?хто з нею стикався і на що вони здатні?
В мене були 28 днів прострочки не разу не дзвонили не писали)на 29 день набрали, нарахували там страшну сумму, я задала тільки одне питання, чому за 28 днів про мене ніхто не згадав, для того щоб здерти з мене більшу переплату, самі запропонували списання і розбили на три платежі, оплатила тіло і відсоток, повезло чи як незнаю
 
У мене 5 а вимагають 17 тис. Прострочення з 24 березня. Останній тиждень в день по 4 смс шлють і дзвонять.
А кого то кроме вас нашли?я имею ввиду к родственникам достали?,
И письма какие то по прописке отсылали?
 
В мене тіло було 2000,тепер 4100.вони ідуть на якісь уступки,чи так як всі?
 
А кого то кроме вас нашли?я имею ввиду к родственникам достали?,
И письма какие то по прописке отсылали?
Поки що нікого крім мене не турбують і листи не шлють. Але думаю це не надовго. А може і повезе, але у мене з везінням так собі не дуже. ?
А кого то кроме вас нашли?я имею ввиду к родственникам достали?,
И письма какие то по прописке отсылали?
Та поки нікого. Але не впевнена що ще довго так буде щастити. Паперових листів не було, лише на електронну адресу.
 
Поки що нікого крім мене не турбують і листи не шлють. Але думаю це не надовго. А може і повезе, але у мене з везінням так собі не дуже. ?
Та поки нікого. Але не впевнена що ще довго так буде щастити. Паперових листів не було, лише на електронну адресу.
Спасибо большое Вам за ответ
А сколько у вас просррчкка?
У меня тоже тело 2000 просрочка 3 недели ...
 
В мене

В мене були 28 днів прострочки не разу не дзвонили не писали)на 29 день набрали, нарахували там страшну сумму, я задала тільки одне питання, чому за 28 днів про мене ніхто не згадав, для того щоб здерти з мене більшу переплату, самі запропонували списання і розбили на три платежі, оплатила тіло і відсоток, повезло чи як незнаю
У меня по ним просрочка уже где то месяца 4,звонят иногда, письма домой приходят, надеюсь такие и будут тихие)
 
В общем тихие.звонили мне и немного контактному,потом пропали надолго.насчитали с 4000 60000 и продали.просрочки были с августа или сентября,не помню точно.но не кошмарили никого.
 
Що собою вона представляє?хто з нею стикався і на що вони здатні?
[/QUOT

438149.jpg
Дружний коллектив у CLY
 
Кому продає cly?
Прийшла смс, що будуть продавати, і залишився 1 день.
Реально продають? Чи просто хочуть, щоб вийшла на зв'язок?
Просрочка + - 3 місяці
 
Кому продає cly?
Прийшла смс, що будуть продавати, і залишився 1 день.
Реально продають? Чи просто хочуть, щоб вийшла на зв'язок?
Просрочка + - 3 місяці
В мене просрочка уже 5 місяців, то нічого. Іноді листи додому приходять, навіть не дзвонять уже
 
За год просрочки писем не было, пару сообщений в вайбере, что будут подавать в суд. После обращения в Нацком из 41 тыс. долга оставили 8 тыс. (тело 5 тыс.). В лк изменился договор - появился типа одноразовый идентификатор на месте подписи. Молчали несколько месяцев, потом продали кредит капиталу.
 
Що це може означати?
 

Вкладення

  • Screenshot_20200604-100251.png
    Screenshot_20200604-100251.png
    16.9 Кб · Перегляди: 143
За год просрочки писем не было, пару сообщений в вайбере, что будут подавать в суд. После обращения в Нацком из 41 тыс. долга оставили 8 тыс. (тело 5 тыс.). В лк изменился договор - появился типа одноразовый идентификатор на месте подписи. Молчали несколько месяцев, потом продали кредит капиталу.
А давали вам срок за який треба закрити?? Бо мені у вайбер писали ... а потім шо робили дзвонили комусь??
 
Назад
Угорі Унизу