• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Компанія CLY.цікаві відгуки про неї.

  • Автор теми Няша
  • Дата початку
  • Відповіді 35
  • Перегляди 6K
У меня там тело -меньше 2 тыс. а хотят уже 11 тыс. Отбытые)Робот постояно звонит
А на вайбкр вам писвли шо маєте пару днів шоб лояльно закрит и??? А якшо ні то шо можуть зробити??
Продали кредит капиталу
А ті шо робили??
 
А на вайбкр вам писвли шо маєте пару днів шоб лояльно закрит и??? А якшо ні то шо можуть зробити??

А ті шо робили?
Иногда звонят, но звонки блокируются) раз в 2 месяца шлют смс. Со временем, может, будет ИНН)
 
Що собою вона представляє?хто з нею стикався і на що вони здатні?
В мене був там кредит минулого року.

Самі спокійні з усіх.

Нікого не тривожили і мене практично також.
Дзвонили раз-два в тиждень.
Відсотки рахували скажені.
Але я десь через 3 місяці написала листа в нацкомфін
І мені всі відсотки списали.
Закрила за тіло + лесь 1000грн
Тіло було 7000
А кого то кроме вас нашли?я имею ввиду к родственникам достали?,
И письма какие то по прописке отсылали?
Нікого не знайшли.
Час від часу дзвонив якийсь Олег.
Спілкувався культурно, але на поступки не йшов.

Поки не написала листа в нацкомфінпослуг
Списали всі %, і ввічливо дали час 2 тижні щоб закрити. Відсотки за цей час були заморожені
 
В мене був там кредит минулого року.

Самі спокійні з усіх.

Нікого не тривожили і мене практично також.
Дзвонили раз-два в тиждень.
Відсотки рахували скажені.
Але я десь через 3 місяці написала листа в нацкомфін
І мені всі відсотки списали.
Закрила за тіло + лесь 1000грн
Тіло було 7000

Нікого не знайшли.
Час від часу дзвонив якийсь Олег.
Спілкувався культурно, але на поступки не йшов.

Поки не написала листа в нацкомфінпослуг
Списали всі %, і ввічливо дали час 2 тижні щоб закрити. Відсотки за цей час були заморожені
Ви могли б скинути приблизно що і як писати, бо з 4000 грн нарахували 20370 грн. Були проплати я підрахувала, майже 8000 грн. Списувати нічого не хочуть. Пропонують реструктуризацію. Або ж повністю одним платежем.
 
Ви могли б скинути приблизно що і як писати, бо з 4000 грн нарахували 20370 грн. Були проплати я підрахувала, майже 8000 грн. Списувати нічого не хочуть. Пропонують реструктуризацію. Або ж повністю одним платежем.
Дивіться, це було трохи давненько. Але точно пам'ятаю, що це був довільний текст своїми "словами"


Писала, що мол Добрий день, такого то числа оформила мікрозайм в компанії клай, на суму...
В зв'язку з певними обставинами не змогла вчасно розрахуватися.
Вийшла на прострочення.
Компанія почала нараховувати повишені відсотки і я зрозуміла, що не в змозі самостійно погасити цю заборгованість.

Тому прошу Вас, розглянути мою скаргу і перевірити законність нарахування цих %.

Якось так... вказувала номер договору, дату оформлення, компанію та час виходу на прострочення. Суму, яку взяла і суму, яку хочуть на дату написання листа.
 
придурки клай, впервые такое у меня в МФО, пришлось взять еще раз у них кредит на 2000 , были хорошие акции, все прошла кредит пришел, захолжу на след день, а в кабинете нет крелита и так с 25 числа по сей день. его реальнонет)) и занового можно брать)) ЛОПУХИ))
 
придурки клай, впервые такое у меня в МФО, пришлось взять еще раз у них кредит на 2000 , были хорошие акции, все прошла кредит пришел, захолжу на след день, а в кабинете нет крелита и так с 25 числа по сей день. его реальнонет)) и занового можно брать)) ЛОПУХИ))
Чему радоваться? Сейчас их софт перестанет глючить и долг обьявится. И вообще, зачем брать новые микрозаймы?
 
Мне толком не звонят, раза два в неделю. Отца звонками кошмарит некий Александр каждый день. И на центральную почту, даже не по адресу, отцу что-то присылали. Мол прийдите оплатите, заберите. Предъявление по номеру телефона.
 
Шлют постоянно смс, но кредит не брал, кто знает как их заставить удалить номер?
 
Назад
Угорі Унизу