• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Компанія CLY. Допоможіть розібратися

  • Автор теми Kykapotys
  • Дата початку
  • Відповіді 18
  • Перегляди 2K

Kykapotys

Форумчанин
Реєстрація
11 Кві 2019
Дописи
45
Реакції
6
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Kykapotys не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Тіло кредиту 4500. Сума на сьогодні 43100. Як з ними домовитися не мінімальну оплату. Як прорахувати, згідно чинного законодавства? Не хочу їм дарувати ні одної лишньої гривні
Post automatically merged:

Тіло кредиту 4500. Сума на сьогодні 43100. Як з ними домовитися не мінімальну оплату. Як прорахувати, згідно чинного законодавства? Не хочу їм дарувати ні одної лишньої гривні
Пропонують списати 50% пені. Але це мене всеодно не влаштовує
 
Останнє редагування:
По моему опыту они самые тихие,их не слышно и невидно
За все время просрочки пару смс и все
Что их боятся,не платите и всё:rolleyes:
 
Тіло кредиту 4500. Сума на сьогодні 43100. Як з ними домовитися не мінімальну оплату. Як прорахувати, згідно чинного законодавства? Не хочу їм дарувати ні одної лишньої гривні
Post automatically merged:


Пропонують списати 50% пені. Але це мене всеодно не влаштовує
50% пени это не 50% начисленных процентов и штрафов, пеня это лишь маленькая часть из этой суммы
 
пишите в нацком, они после залобы сразу все списывают до тела+процент до просрочкии дают 100 дней на оплату :ahaha:
 
пишите в нацком, они после залобы сразу все списывают до тела+процент до просрочкии дают 100 дней на оплату :ahaha:
лучше подскажи как им писать! н електронку , укрпочтой или на сайте в зверненях громадян! и сколько примерно ждать
 
Скільки днів потрібно чекати на відповідь з Нацкомісії?
35-40 дней ждать ответ. Они угрозы не представляют, очень тихие. Но в нацком всё таки написать надо, только их юр название " ЗАЙММЕР" не "CLY"
 
я во на их тоже написал. заполнил форму на сайте 30.09. еще ничего не ответили
В личном кабинете уже могут поменят сумму.После письма в нацком оставили тело+/процент ( тело 1500 +900=2400 грн.)
 
Точно,но у меня уже больше чем 100 дней
Post automatically merged:

В личном кабинете уже могут поменят сумму.После письма в нацком оставили тело+/процент ( тело 1500 +900=2400 грн.)
И мне сразу поменяли...теперь пусть ждут,когда разбогатею
 
35-40 дней ждать ответ. Они угрозы не представляют, очень тихие. Но в нацком всё таки написать надо, только их юр название " ЗАЙММЕР" не "CLY"
Мені прийшла смс, що хочуть продати мій кредит (4000 тіло 30 000 загальна сума боргу) продають вони взагалі комусь, в нацком написав, чекаю відповідь!!!
 
Мені прийшла смс, що хочуть продати мій кредит (4000 тіло 30 000 загальна сума боргу) продають вони взагалі комусь, в нацком написав, чекаю відповідь!!!
не продают, таких случаев не зафиксировано
 
Ромен, за год просрочки ещё не продали, может на прозвон отчаяным каким-то передадут, что тоже маловероятно!
 
А письма по приписці присилаюиь чи не скажіть будь ласка
Присылают по месту прописки, сыну было аж 2 письма с акциями на оплату на 25.01.2021 и 25.02.2021, жду на 25.03.2021, может тело предложат (1000 грн), тогда и закроем
 
Тіло кредиту 4500. Сума на сьогодні 43100. Як з ними домовитися не мінімальну оплату. Як прорахувати, згідно чинного законодавства? Не хочу їм дарувати ні одної лишньої гривні
Post automatically merged:


Пропонують списати 50% пені. Але це мене всеодно не влаштовує
Та ну їх. Поскаржтеся в НБУ чи куди там. Я в нацком (ще коли він був) писала. Трохи списали. Все одно дуже багато хочуть. Дзвонять рідко
 
Назад
Угорі Унизу