• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Компания сошла с ума по полной программе. Массовые звонки третьим лицам

Тут єдина проблема, що вони зараз почнуть всім набирати і говорити те саме.
Всім - оточенню, тому будьте готові.

рівно така ж ситуація була близько місяця тому.
Одне чудо робить знижки в особистому кабінеті, друге поліцією представляється.
НБУ їх якось карати за це не буде -_-
Сьогодні до мене вже добралися. Кожні 30 хв робот. В мене все одно антиспам
 
Ага))). А що робити тепер мені?
Прийшло смс моїй подрузі з моїм теперішнім прізвищем в дужках дівоче, мій ідентифікаційний номер і борг.
Пишіть в НБУ, що розголушують комерційну таємницю та персональні дані розповсюджують.
 
Я не з ким не спілкуюсь із прозвонів. Мої близькі теж. Тому не знаю. В мене всі хто дзвонили кумам не представлялися просто фігню якусь говорили. А тіткам дзвонили манифою. Тому не скажу
У Вас є монетка також?
 
О мне сегодня звонили ,точнее третьим лицам,не взяли трубку написали смс перезвоните полиция ?? потом маме рассказывали ,что на меня уголовное дело завели с конфискацией,cyku те ещё ,тело 4500 ,предложили за 8000 ,хрен им
 
Ага))). А що робити тепер мені?
Прийшло смс моїй подрузі з моїм теперішнім прізвищем в дужках дівоче, мій ідентифікаційний номер і борг.
А скільки у Вас протермінування? ВП не робили?
 
119 днів в мене. Поки не робили. Поки автодозвон мені, сусідам, родичам
Я зрозуміла, кредит Ви брали в період війни. Тримайтеся, це треба пережити.
Знаєте,а в мене взагалі нікому не дзвонили. Через 5 місяців просрочки продали Ріальто,а вони вже через місяць зробили надпис, зараз відкрите провадження,але то було ще два роки тому.
 
Я зрозуміла, кредит Ви брали в період війни. Тримайтеся, це треба пережити.
Знаєте,а в мене взагалі нікому не дзвонили. Через 5 місяців просрочки продали Ріальто,а вони вже через місяць зробили надпис, зараз відкрите провадження,але то було ще два роки тому.
Так ріальто це і є монетка
 
Так ріальто це і є монетка
Ну то зараз я вже знаю. А тоді просто прислали листа,що продали Ріальто і надпис зроблений від Ріальто. І взагалі з усіх моїх МФО я їх не помітила в плані обдзвонів.Можливо то час такий був.
 
Ну то зараз я вже знаю. А тоді просто прислали листа,що продали Ріальто і надпис зроблений від Ріальто. І взагалі з усіх моїх МФО я їх не помітила в плані обдзвонів.Можливо то час такий був.
Ну мене дали на прозвон кредит експрес юкрейн.
 
А що ще може робити монетка крім дзвінків? Дістали конкретно. Вчора до мене не дзвонили, а от маму набрали о 20.30. та ще й номер такий цікавий
 
А що ще може робити монетка крім дзвінків? Дістали конкретно. Вчора до мене не дзвонили, а от маму набрали о 20.30. та ще й номер такий цікавий
Они террористы телефонные , лучше блок неизвестных установить ,моим полицейскими представились ,написала на них реальное заявление,+ в нацбанк жалобы от всех ,пока ещё наяривают
 
Назад
Угорі Унизу