• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Компания сошла с ума по полной программе. Массовые звонки третьим лицам

Они террористы телефонные , лучше блок неизвестных установить ,моим полицейскими представились ,написала на них реальное заявление,+ в нацбанк жалобы от всех ,пока ещё наяривают
Сусіди навідріз відмовилися писати на них скарги. Я вже написала
 
Набрали в неділю? Пишіть в нбу від імені усіх кому звонять
А що ще може робити монетка крім дзвінків? Дістали конкретно. Вчора до мене не дзвонили, а от маму набрали о 20.30. та ще й номер такий цікавий
Сусіди навідріз відмовилися писати на них скарги. Я вже написала
Хоча скільки на Монетку від усіх написано скарг і скількох вони довели, всеодно на них управи немає
 
Набрали в неділю? Пишіть в нбу від імені усіх кому звонять


Хоча скільки на Монетку від усіх написано скарг і скількох вони довели, всеодно на них управи немає
Написала на них в нац банк ,в полицию,и ещё куда-то сегодня было 2 звонка третьим лицам ,и все ,до этого с четверга по 100 в час звонков ,и написала паралельно жалобу на сам нацбанк что бездействуют,и покрывают ,знаю не поможет,но хоть мне спокойно))
 
Набрали в неділю? Пишіть в нбу від імені усіх кому звонять


Хоча скільки на Монетку від усіх написано скарг і скількох вони довели, всеодно на них управи немає
Та я хочу відео зняти, коли вони дзвонять.а сусіди ну ніяк не хочуть
 
У мене так само було. Монетка відповіла НБУ, що це не її їхні номера і вони дзвонять один раз на декілька місяців
То навіть не пробувати? Але я написала вже скаргу. Вони промахнулися раз, коли відправили мої дані ( ідентифікаційний номер) зовсім лівій людині і там їх назва
 
Це саме монетка? Ви впевнені?
Так. Телефонують з різних номерів і чітко там говорить на рос.мові погасите долг в монетка. Робот
Це і сусіди кажуть, і мама моя, і брат. То ж звідки б вони знали?
Телефонують кожні 10 секунд
 
Так. Телефонують з різних номерів і чітко там говорить на рос.мові погасите долг в монетка. Робот
Це і сусіди кажуть, і мама моя, і брат. То ж звідки б вони знали?
Телефонують кожні 10 секунд
Ужасно☹️ всім?
 
Так. Телефонують з різних номерів і чітко там говорить на рос.мові погасите долг в монетка. Робот
Це і сусіди кажуть, і мама моя, і брат. То ж звідки б вони знали?
Телефонують кожні 10 секунд
Пишите все равно,можно ещё в Киберполицию,меня 4 дня террорили , сейчас двум звонят раза 2 утром и все , остальные хз кого они ещё нашли ,но жалоб настрочила везде
 
Угу, усім. Добре, що хоч до мене сусіди не біжать і не сваряться. Просто не відповідають і все.
Пишите все равно,можно ещё в Киберполицию,меня 4 дня террорили , сейчас двум звонят раза 2 утром и все , остальные хз кого они ещё нашли ,но жалоб настрочила везде
А Ви писали скарги від їх імені, чи від свого імені?
 
Угу, усім. Добре, що хоч до мене сусіди не біжать і не сваряться. Просто не відповідають і все.

А Ви писали скарги від їх імені, чи від свого імені?
И от себя и от тех кому звонили ,но то родители и бабушка по этому их данные знаю ,и паралельно напишите жалобу на нацбанк там же что они покрывают монетку ,и не решают проблему ,быстрее сработают
 
И от себя и от тех кому звонили ,но то родители и бабушка по этому их данные знаю ,и паралельно напишите жалобу на нацбанк там же что они покрывают монетку ,и не решают проблему ,быстрее сработают
А на Нацбанк кому писати?
И от себя и от тех кому звонили ,но то родители и бабушка по этому их данные знаю ,и паралельно напишите жалобу на нацбанк там же что они покрывают монетку ,и не решают проблему ,быстрее сработают
Куди саме на Нацбанк писати?
 
Итог моих жалоб ,жалобу рассмотрели за 3 дня , конечно же монетка святая и ничего плохого не делала , заявление с кибер передали в полицию и открыли дело
 
Итог моих жалоб ,жалобу рассмотрели за 3 дня , конечно же монетка святая и ничего плохого не делала , заявление с кибер передали в полицию и открыли дело
І таке буває? Вам дали номер реєстрації? Номер ЄРДР?
 
Назад
Угорі Унизу