• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Банкротство возможно, если сумма долга больше 150 000 грн и вы уже больше двух месяцев не платите, в остальных случаях это разводняк.
У нас долг около 200000. Стоит с ними связываться или морозоться?
 
Там з тим банкрутством більше мінусів чим плюсів))
Підскажіть,що робити, підписав договір з Звільнено. Збираю документи на процедуру банкрутства, дол більше 200 тис. Це тіла. Я непрацюю чоловік неофіційно працює. Дивлюсь хто що пише і думаю мені продовжувати чи розірвати з ними договір?
 
Підскажіть,що робити, підписав договір з Звільнено. Збираю документи на процедуру банкрутства, дол більше 200 тис. Це тіла. Я непрацюю чоловік неофіційно працює. Дивлюсь хто що пише і думаю мені продовжувати чи розірвати з ними договір?
Вы хоть договор читали или все что там написано с их слов?
 
Ще не знаю, поки що збираю документи. Що буде далі нерозумію ще.

Читала
Ой не знаю...дело Ваше, но как по мне бредовая идея....Вы не работаете... только муж не официально...на эту процедуру нужны деньги и не маленькие...так может лучше постепенно собирать и закрывать за тело...
 
Ще не знаю, поки що збираю документи. Що буде далі нерозумію ще.

Читала
Можливо хтось з ними працював вже, хотілось би знати, що комусь та допомогли. Чи це просто викачка грошей, а в результаті нічим не допоможуть. Шо робить.?! Вже загнала себе в тупік.
 
Можливо хтось з ними працював вже, хотілось би знати, що комусь та допомогли. Чи це просто викачка грошей, а в результаті нічим не допоможуть. Шо робить.?! Вже загнала себе в тупік.
Я так понимаю что вы загнали себя в угол,и расписка и звильнымо.Где ещё пробовали?Почку хоть не вздумайте продавать.Очень прошу.Вдох, выдох,входите в прострочки и успокойтесь.Не суйтесь ещё на большее дно.
 
Самый простой способ и самый правильный - не делать ничего. Вот просто три года не делать ничего. СИД пройдет и хватит.
ИНН сносится. Цены 3000.
Суд решается. Около 5000.
Если подадут все 20 шараг на ИНН, то только в этом случае примерно окупится банкротство.
Если думаете что долг никуда не денется, то всё верно. Но и при банкротстве и при ИНН и в случае с судом он тоже никуда не денется. Звонить будут.
Если хотите рассчитаться, то готовьте деньги и ждите предложений за тело. Они точно будут. Практически от всех контор.
З.ы. звільнимо тоже наврят спасут от звонков.
Можливо хтось з ними працював вже, хотілось би знати, що комусь та допомогли. Чи це просто викачка грошей, а в результаті нічим не допоможуть. Шо робить.?! Вже загнала себе в тупік.
 
так есть же пару тем, в этом разделе о них)))
ИМХо конечно, но вас разводят на деньги.
там только депозит, за услуги арбитражного 30+к гривен,+суд сбор+работа юриста, вобщем никак вы в 42к не влезете))) тем более, выплачивая их больше года
Посовітуйте, договір підписано, перший платіж оплачений, збираються з моєї сторони документи, та щось на душі неспокійно. В мене МФО 33 шт. Просрочки по дві неділі, але ще не повсих. Звільнено обіцяють все швидко порішати.. Не знаю, з одного боку ніби і вірю в те що все получиться, з другого боку стрьомно. Скажіть що робити, продовжувати, чи розірвати з ними договір.? Одні пишуть, що вони профі, а другі шо вони нічим недопоможуть. Я вже розгубився.
 
Посовітуйте, договір підписано, перший платіж оплачений, збираються з моєї сторони документи, та щось на душі неспокійно. В мене МФО 33 шт. Просрочки по дві неділі, але ще не повсих. Звільнено обіцяють все швидко порішати.. Не знаю, з одного боку ніби і вірю в те що все получиться, з другого боку стрьомно. Скажіть що робити, продовжувати, чи розірвати з ними договір.? Одні пишуть, що вони профі, а другі шо вони нічим недопоможуть. Я вже розгубився.
какие документы собираются и, что обещают быстро порешать?))
ну и стоимость которую они запросили, если не секрет офк
 
Посовітуйте, договір підписано, перший платіж оплачений, збираються з моєї сторони документи, та щось на душі неспокійно. В мене МФО 33 шт. Просрочки по дві неділі, але ще не повсих. Звільнено обіцяють все швидко порішати.. Не знаю, з одного боку ніби і вірю в те що все получиться, з другого боку стрьомно. Скажіть що робити, продовжувати, чи розірвати з ними договір.? Одні пишуть, що вони профі, а другі шо вони нічим недопоможуть. Я вже розгубився.
От вам нема куди гроші викидати.Да виходьте ви спокійно на прострочки,попередьте всіх кого вважаєте за потрібне,і чекайте вигідних пропозицій.Збирайте гроші,і закривайте МФО.Бо буде дуже печально,коли ви все оплатите,а вас не признають банкрутом.І таке може бути.Не все так просто,як здається.І я б не довіряла такого роду організаціям.Але це моя точка зору.
 
какие документы собираются и, что обещают быстро порешать?))
ну и стоимость которую они запросили, если не секрет офк
В договорі сума 42 т. Документи їх багато написати які? Ну і ще не встиг їх ще зібрати, а вони вже питають чи можу Я заплатити арбітражному суду. Ніби теж сума 32 т. Розбивається на 10 місяців.
 
В договорі сума 42 т. Документи їх багато написати які? Ну і ще не встиг їх ще зібрати, а вони вже питають чи можу Я заплатити арбітражному суду. Ніби теж сума 32 т. Розбивається на 10 місяців.
ааа, вы банкротиться хотите?)))
42к это их работа или всего 42к, с учетом вознаграждения арбитражника?
 
В договорі сума 42 т. Документи їх багато написати які? Ну і ще не встиг їх ще зібрати, а вони вже питають чи можу Я заплатити арбітражному суду. Ніби теж сума 32 т. Розбивається на 10 місяців.

ааа, вы банкротиться хотите?)))
42к это их работа или всего 42к, с учетом вознаграждения арбитражника?
Їх робота, а 32 арбітражному
 
эм..и того 74к? я правильно понял?
Так. Якщо ще щось непридумають. Ви мені просто скажіть. Махнуть на все це. Дуже великі сумніви
Так. Якщо ще щось непридумають. Ви мені просто скажіть. Махнуть на все це. Дуже великі сумніви
Вже шось так туплю нема слів, шукаючи якогось виходу, а загону себе в більші проблеми
 
Назад
Угорі Унизу