• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кому Монетка предлагала списание процентов?

  • Автор теми ru12
  • Дата початку
  • Відповіді 35
  • Перегляди 2K
Neo,
Вміст цього прихованого блоку можуть бачити лише учасники: Модераторы
 
Ну будет,буду сносить...но платить то что они просят точно не буду.
они мне говорят,типо у вас уже был суд с ШГ,вы же знаете что это такое ?говорю,так я выиграла и ни копейки не заплатила ,их ответ,что с ними так не будет и платить придётся 43000...ну посмотрим ?‍♀️?

мне кстати, ШГ не делали надпись,сразу в суд пошли и просрочка была 6 месяцев
мне ИНН от них прилетела через полгода
 
мне ИНН от них прилетела через полгода
я уже сколько всего на форуме прочитала,что поняла- нет алгоритма,у всех всё очень индивидуально . У меня просрочка больше года,пока тихо. ШГ через 5 месяцев сразу в суд пошли,что-то прогнозировать не получается
Ошибочка с 5 тыс.
Это капец ?
 
хочу з вами порадитись по монетці. начитався за неї і автододзвони. люди пишуть шо по 3 місяці дзвонять усім усім! в мене прострочка 2 місяці. тіло 3700, хочуть на сьогодні 10600. думаю що робити. чи закрити їх чи ні від гріха подалі. крім монетки я маю іще 17 просрочок. але за них читаю, то вони такі ган**** думаю чи краще віддати тих 10600 і усунути неминуче(вони всеодно подаютб в суд). чи чекати цього пекла телефонного(свій і батьків номер змінені, вле маю кучу родичів, сусідів)
 
хочу з вами порадитись по монетці. начитався за неї і автододзвони. люди пишуть шо по 3 місяці дзвонять усім усім! в мене прострочка 2 місяці. тіло 3700, хочуть на сьогодні 10600. думаю що робити. чи закрити їх чи ні від гріха подалі. крім монетки я маю іще 17 просрочок. але за них читаю, то вони такі ган**** думаю чи краще віддати тих 10600 і усунути неминуче(вони всеодно подаютб в суд). чи чекати цього пекла телефонного(свій і батьків номер змінені, вле маю кучу родичів, сусідів)
Ну 10600 это многовато. Но дело Ваше. Я бы не платила. И не факт, что подадут в суд. А на соседей, я бы обращала меньше всего внимания. Взрослые люди сами разберутся, не Вы же им звоните.
 
Ну 10600 это многовато. Но дело Ваше. Я бы не платила. И не факт, что подадут в суд. А на соседей, я бы обращала меньше всего внимания. Взрослые люди сами разберутся, не Вы же им звоните.
ну окрім сусідів в мене мама вчителька...хвилююсь як буду дзвонити її колегам. а пишуть шо дзвонять по 3 міс, це ж жесть..
Ну 10600 это многовато. Но дело Ваше. Я бы не платила. И не факт, что подадут в суд. А на соседей, я бы обращала меньше всего внимания. Взрослые люди сами разберутся, не Вы же им звоните.
просто в мене 18 МФО всього. і якшо десь відобразиться, шо я закрив одне з них, можливо активізуються і інші. вони ж всі ніби повязані якось між собою.
Ну 10600 это многовато. Но дело Ваше. Я бы не платила. И не факт, что подадут в суд. А на соседей, я бы обращала меньше всего внимания. Взрослые люди сами разберутся, не Вы же им звоните.
буде обідно,якшо я заплачу завтра 11 тис, а ситуація ніяк не зміниться, або стане ще гірше
 
ну окрім сусідів в мене мама вчителька...хвилююсь як буду дзвонити її колегам. а пишуть шо дзвонять по 3 міс, це ж жесть..
Сразу надо предупредить окружение, что могут звонить мошенники и нельзя с ними общаться.
просто в мене 18 МФО всього. і якшо десь відобразиться, шо я закрив одне з них, можливо активізуються і інші. вони ж всі ніби повязані якось між собою.
Так и будет, они мониторят нашу кредитную историю.
буде обідно,якшо я заплачу завтра 11 тис, а ситуація ніяк не зміниться, або стане ще гірше
Вы уже сами решили им не платить. )
 
Сразу надо предупредить окружение, что могут звонить мошенники и нельзя с ними общаться.

Так и будет, они мониторят нашу кредитную историю.

Вы уже сами решили им не платить. )
дякую за поради) ви відговорили мене платити їм)
а були випадки, про які ви знаєте, що монетка взагалі не ставила на обдзвон? або він тривав не до всіх і зовсім не довго?
 
а були випадки, про які ви знаєте, що монетка взагалі не ставила на обдзвон? або він тривав не до всіх і зовсім не довго?
Да. У меня )
Они когда начали обзвон, нарвались на сотрудника органов внутренних дел и с тех пор я больше про них не слышала ни от кого. )
 
Да. У меня )
Они когда начали обзвон, нарвались на сотрудника органов внутренних дел и с тех пор я больше про них не слышала ни от кого. )
А Вам когда Монетка делала автодозвон, то звонили люди или робот?
 
А Вам когда Монетка делала автодозвон, то звонили люди или робот?
Я ни от кого не брала трубку, поэтому не знаю. Мне только один раз в Вайбер "Чеченец" написал я его сразу в блок отправила. Этот же "Чеченец" нашёл соседей и одну знакомую, муж которой из органов.
 
Назад
Угорі Унизу