• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

E-cash Кому продає кредити є-кеш?

  • Автор теми rocket34
  • Дата початку
  • Відповіді 18
  • Перегляди 2K

rocket34

Форумчанин
Реєстрація
8 Лют 2023
Дописи
108
Реакції
72
Бали
68
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
rocket34 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Усім привіт. Зіткнувся з ситуацією, в УБКІ кредит по є-кеш підписаний: проданий. Кому вони зазвичай продають? Графа вторинний кредитор саме у них відсутня. І ще я так зрозумів, що сслоан та є-кеш одна контора. Дивно, тому що сслоан один борг мені просто списали. 1500 грн самі закрили. Брав у сслоан в березні 20го, а закрили у червні 21го.
 
ТОВ “Є-КЕШ” мало ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, яка була анульована 28 травня 2021 року.

Тобто нові кредити видавати не можуть.. але вимагати по старим їм ніхто не забороняє..



 
є-кеш зараз В стані припинення
Також тільки що прочєкав дану інфу на юконтрол,тобто треба просто чекати коли з'явиться "власник" договору? Як зв'язатись з є-кеш? Найшов тільки стаціонарний номер тф. Хтось підкаже ?
 
сслоан та є-кеш одна контора.
сслоан та екеш різні контори

Як зв'язатись з є-кеш? Найшов тільки стаціонарний номер тф. Хтось підкаже ?
  • +38 (044) 337 88 33;
  • +38 (068) 611 41 31;
  • +38 (099) 611 41 31;
  • +38 (063) 611 41 31;
  • [email protected]
тобто треба просто чекати коли з'явиться "власник" договору?
або моніторити себе на судовій владі
або спитати у екеш, де договір. якщо є бажання це питати
 
маю ідентичну ситуацію. Цікаво кому продав є-кеш. В інтернеті інформації нема,сам є-кеш не відповідає. Кому платити невідомо) Якщо хтось розбереться напишіть будь ласка
 
маю ідентичну ситуацію. Цікаво кому продав є-кеш. В інтернеті інформації нема,сам є-кеш не відповідає. Кому платити невідомо) Якщо хтось розбереться напишіть будь ласка
Напишите в нбу ,я думаю они разберутся у кого и что
 
Як тільки не пробував вже вирішити проблему. По колекторських фірмах дзвонив,в нбу писав. Абсолютно нічого. Можливо хтось вирішив ситуацію з єкеш і допоможе.
 
Як тільки не пробував вже вирішити проблему. По колекторських фірмах дзвонив,в нбу писав. Абсолютно нічого. Можливо хтось вирішив ситуацію з єкеш і допоможе.
А шо там за ситуація хоч?
 
А шо там за ситуація хоч?
Є кредит вже декілька років. Вирішив його закрити,але от проблема-нема кому платити. Є кеш вже не працює,ліцензії немає. Невідомо кому платити,абсолютно
 
Є кредит вже декілька років. Вирішив його закрити,але от проблема-нема кому платити. Є кеш вже не працює,ліцензії немає. Невідомо кому платити,абсолютно
В убкі інформація про кредит є?
 
Назад
Угорі Унизу