• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кошелёк кто с ними сталкивался и какие результаты?

  • Автор теми red fox
  • Дата початку
  • Відповіді 33
  • Перегляди 2K
Здравствуйте.
Кредит у Кошилек ,пошла просрочка ,кошмарят звонками .Что от них ожидать ?
ВП і блок карт..сьогодні я лиш писала про них..приватний виконавець заблокував карту на яку поступають соцвиплати,і каже що робить по закону
Здравствуйте.
Кредит у Кошилек ,пошла просрочка ,кошмарят звонками .Что от них ожидать ?
А ще раніше дзвонив робот з противним голосом,ще калаж мені надіслали що я продаю дітей
 
ВП і блок карт..сьогодні я лиш писала про них..приватний виконавець заблокував карту на яку поступають соцвиплати,і каже що робить по закону

А ще раніше дзвонив робот з противним голосом,ще калаж мені надіслали що я продаю дітей
Продаёте детей ?ну у них и фантазия …
Блин,ну должно же быть какое то наказание или управа насчёт коллажей ..
Интересно что они мне втулят в коллаже .
А после коллажа что было ,они звонили ?
 
Продаёте детей ?ну у них и фантазия …
Блин,ну должно же быть какое то наказание или управа насчёт коллажей ..
Интересно что они мне втулят в коллаже .
А после коллажа что было ,они звонили ?
Ще дзвонив робот трохи..тепер ніхто від них не дзвонить,але зробили ВП
 
И как Вы дальше ?
В суд..заблокували дитячі гроші а сьогодні походу і зняли
Продаёте детей ?ну у них и фантазия …
Блин,ну должно же быть какое то наказание или управа насчёт коллажей ..
Интересно что они мне втулят в коллаже .
А после коллажа что было ,они звонили ?
Та той колаж мене тоді тільки насмішив,я така з зализаним в хвіст волоссям з паспортом в руках і дітей продаю,короче сміх...але те що вони так швидко вліплять не тільки ВНН а й ВП зроблять взагалі не чекала
 
Останнє редагування:
В суд..заблокували дитячі гроші а сьогодні походу і зняли

Та той колаж мене тоді тільки насмішив,я така з зализаним в хвіст волоссям з паспортом в руках і дітей продаю,короче сміх...але те що вони так швидко вліплять не тільки ВНН а й ВП зроблять взагалі не чекала
Ну что же,время покажет .
Все будет ок
В суд..заблокували дитячі гроші а сьогодні походу і зняли

Та той колаж мене тоді тільки насмішив,я така з зализаним в хвіст волоссям з паспортом в руках і дітей продаю,короче сміх...але те що вони так швидко вліплять не тільки ВНН а й ВП зроблять взагалі не чекала
Здравствуйте.
Как у Вас дела ,есть какие то сдвиги ?
 
Останнє редагування:
Закрив давно і забув
Добрый вечер . Закрыли кошелёк ? По гарантийке ? Сколько читаю ,пишут обманывают ,после оплаты не закрывают . Тоже предложили Тело ,теперь думаю ,закрывать ,нет ) Не могу найти по форуму человека ,который закрыл их успешно по гарантийке )
 
Добрый вечер . Закрыли кошелёк ? По гарантийке ? Сколько читаю ,пишут обманывают ,после оплаты не закрывают . Тоже предложили Тело ,теперь думаю ,закрывать ,нет ) Не могу найти по форуму человека ,который закрыл их успешно по гарантийке )
Я закрила їх по гарантійці , тіло 4000 ,десь неділі 3 тому.
 
на почту прислали ? В кабинете сумма уменьшилась ? Или кидали на свой страх и риск,потом обещали списать?
Тоже собираюсь с ними договариваться . Но как понял с форума какие-то они ненадежные ребята . Ну это лично мое мнение
 
Тоже собираюсь с ними договариваться . Но как понял с форума какие-то они ненадежные ребята . Ну это лично мое мнение
вот и я о том же ,в вайбере нашли ,предложили тело . Гарантийка ,справка о закрытие ,всё как надо . Ну как верить то им
 
на почту прислали ? В кабинете сумма уменьшилась ? Или кидали на свой страх и риск,потом обещали списать?
Кинули гарантійний на вайбер, в кабінеті вибрала суму,яку мала оплатити, оплатила 4000, в кабінеті одразу кредит закритий, довідка про закриття є.
 
Назад
Угорі Унизу