• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

кредит экспресс хамят по телефону

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 49
  • Перегляди 2K
А ещё лучше никак не реагируйте, молча заблокировали и забыли. Оно покукарекает и переключится на других.
Заблокувала,жаль не чула,як дзвонило...Я би слухавку взяла!І запросила би до себе в гості,і відірвала б йому язика.А тоді б заблочила
 
мені сьогодні цілий день наярюють - не беру слухавку
 
Всім Доброго вечора сьогодні кредит експерт прислали смс : попереджаємо оплата боргу повинна надійти обов"язкоао завтра до 12.00, підскажіть це черговий шантаж, бо вони мені сьогодні напевно дзвонили ала я мороз включила і слухавку не беру
 
Всім Доброго вечора сьогодні кредит експерт прислали смс : попереджаємо оплата боргу повинна надійти обов"язкоао завтра до 12.00, підскажіть це черговий шантаж, бо вони мені сьогодні напевно дзвонили ала я мороз включила і слухавку не беру
Звичайно. Не звертайте увагу на ці писульки. Те що мороз включили - добре.
 
Всім Доброго вечора сьогодні кредит експерт прислали смс : попереджаємо оплата боргу повинна надійти обов"язкоао завтра до 12.00, підскажіть це черговий шантаж, бо вони мені сьогодні напевно дзвонили ала я мороз включила і слухавку не беру
Тю, звичайно. А ви самі не задали втиху собі риторичне питання: "А то шо?" Якщо подумати, виходить, а то вони вам ще одну смс напишуть. )))
 
Не общайтесь вообще с этими тюленями, выездные группы, угрозы, отправляйте в НБУ, их штрафуют неслабо и нет если собственности, шлите их оч далеко, если кредит небольшой, только д*бил будет свои средства сливать на явно глупый перевес не в свою пользу, и никто кроме суд исполнителей не может домой ездить, а приехали если, прессовать их как вымогателей, грабителей и я особенно им вешаю финансирование ДНР, и кошмарю их жестко
 
Назад
Угорі Унизу